Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én érdekelhetem ezt a pasit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érdekelhetem ezt a pasit? Vásárolni szokott nálam.

Figyelt kérdés

Egy boltban dolgozom. Van egy srác aki tetszik. Jóképű, de olyan menő pasi. Tetovált, haja belőve neki mindig, látszik rajta hogy van önbizalma, meg nem is valami csendes típus. Már párszor beszélgettünk picit, de semmi extra. Nem is nagyon mosolyog vagy ilyesmi, oké 1-2 poén van, meg múltkor találkoztam vele a buszon és köszönt megismert engem. De ennyi.

Lehet ebből valami? Lehet rá esély hogy érdekeljem? Mondjuk én úgy érzem nem igazán...


2013. nov. 28. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani.
2013. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy patront biztos megérsz neki.
2013. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek csupán mind csak a KEDVESSÉG első jelei, ne fűzz hozzá sok reményt és te se nyomulj, mert az a srác szemében gáz lesz. Várd a megfelelő alkalmat! ;)
2013. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon menő lehet ha busszal jár, inkább csak egy ripacs
2013. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!