Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hosszú kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú kapcsolat után mennyi idő kellett, hogy továbblépjetek?

Figyelt kérdés
Kinek mennyi idő kellett egy új, normális kapcsolat kialakításához? Egyáltalán lehetek úgy valakivel, hogy nem mindig az jut eszembe, hogy az előző párom egy adott helyzetben hogyan vert át, vagy miket vágott a fejemhez?
2014. jan. 18. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2 hónap, mondjuk nem volt nehéz továbblépni, utáltam a végén.
2014. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
kapcsolata válogatja, és az is, h te a a valóságban mennyire akarsz túllépni rajta.
2014. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Lehet úgy is hosszú a kapcsolat, hogy lesz---rják a másikat, csak kényelemből vele vannak, aztán épp jön valaki, aki miatt odébb állnak. (Igen, igen, szemétség, de hányan csinálják??) Tehát... annyira relatív!

1 nap, 2 év?...

2014. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
17 éves korom óta nem voltam egyedül, legfeljebb 1-2 hónapot, de azt is úgy, hogy hamar találtam olyat, akivel szívesen összejönnék, és általában ez sikerült is. Most 8 év után maradtam egyedül, az utolsó 1 év katasztrófa volt. Többször kiderült, hogy átver, persze nem ismerte el, de többen is látták mással. Mindig megkaptam, hogy nem vagyok elég jó neki, ő jobbat érdemel, nem becsülöm meg eléggé, nem látom az ő értékeit, úgysem találok magamnak még egy ilyet aki ennyire szeret... És amikor már azt sem hitte el, hogy a saját anyámmal találkoztam (azt mondta, hogy hozzáfér a térfigyelő kamera felvételeihez, úgyhogy valljam be kivel voltam), na akkor elég volt. Ezek után szerintetek van esély rá, hogy bárkiben meg tudjak bízni?
2014. jan. 18. 12:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Függ a szakítás okától. Első kapcsolatom 2 évig tartott és 1 évig nem tudtam másra nézni. A következő is 2 évig tartott, őt 2 hónap alatt kihevertem.
2014. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
persze. Ez egy világ gyökere volt. Szerencsére akadnak normális pasasok is.
2014. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akadnak normális pasik? Én úgy vettem észre, hogy már kihaltak :(
2014. jan. 18. 13:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de szerintem az ember ne csak a párját okolja, ha ennyire rosszul bánt veled, neked már rég szakítanod kellett volna. Legközelebb figyelj oda jobban. Persze, megbízhatsz másban, csak le kell dobni a siránkozós stílust, mert mindig két félen múlik a kapcsolat, ha valami nagyon nem jó, azt fel kell tudni ismerni, és lelépni. Persze ő volt a szemét, de a másik meg lehet okosabb...
2014. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:

nem haltak ki. Megvannak ők, csak meg kell találni:)

naiv ne légy, de nyitott igen

2014. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó, persze, igazad van, nem siránkozni akarok. Próbálok pozitívan állni a dolgokhoz, csak nem egyszerű.
2014. jan. 18. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!