Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hosszú kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú kapcsolat után mennyi idő kellett, hogy továbblépjetek?

Figyelt kérdés
Kinek mennyi idő kellett egy új, normális kapcsolat kialakításához? Egyáltalán lehetek úgy valakivel, hogy nem mindig az jut eszembe, hogy az előző párom egy adott helyzetben hogyan vert át, vagy miket vágott a fejemhez?
2014. jan. 18. 12:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

2 év után kb. 1 hétbe telt. És hozzátenném, nem én voltam a szar, hanem az exem nem vett semmibe sem. Próbáltam rendehozni magunkat, de elég nehéz ha csak az egyik fél akarja.


Közben megismertem a páromat, sokat beszélgettünk, talán kicsit bele is habarodtam. Az exemmel szakítottunk, majd egy hétre rá lefeküdtem a párommal.


A kapcsolatunk utolsó 2 hónapjában nagyon szenvedtem, próbáltam elfogadni, hogy ennek vége kell legyen..tehát mondjuk azt, hogy 2 hónapba telt, hogy kiheverjem.


De én jobban jártam. Egyből szerelembe estem, az exem meg sínylődött 1 évig. Én a kapcsolat ideje alatt dolgoztam fel a bukást, ő meg utána.

2014. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, már hónapok óta próbálom elfogadni, hogy ez nem mehet tovább, nem ő az akivel együtt akarok lenni, amikor vele vagyok nem tudok olyan lenni, amilyen igazából vagyok. Csak azt sajnálom, hogy erre nem előbb jöttem rá.
2014. jan. 18. 13:50
 13/17 anonim ***** válasza:

2-2 és fél évig voltunk együtt, egyik napról a másikra kidobott (azóta ki is derült pár dolog, úgyhogy csak azt bánom, hogy nem előbb tudtam meg, és akkor lapátra tehettem volna én). Meg akartam halni, a munkahelyemen is úgy néztem ki, mint egy élőhalott, betegszabadságra mentem, stb.

Aztán másfél hónappal később "véletlenül" egy buli után összekeveredtem az egyik kollégámmal, akivel azóta is vibrál köztünk a levegő.

A páromat elfelejtettem, mert rossz szájízzel tudok csak rá gondolni. Az új dolog meg annyira leköt, az izgalom, hogy mi lesz, lesz-e bármi is, hogy gyakorlatilag napok alatt fordult velem a világ. Sosem tudhatod, mit hoz a jövő, de ne akard görcsösen, én is úgy állok hozzá, hogy ha lesz ebből valami, jó, ha nem, akkor nem ő volt megírva. Élvezem az egyedüllétet is, végre van időm csak magammal foglalkozni.

2014. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
1 hónapos kapcsolatban annyira bele szerettem.. mindent megadtam neki és másfél hónapja szenvedek szerelmi bánattal.. és még nem kell más :/
2014. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatom csak 3 hónapig tartott, viszont közel 1 év kellett ahhoz, hogy újra szeretni tudjak egy srácot. Vele több mint 1,5 évig együtt voltunk, de az utolsó 2-3 hónapban annyira rossz volt a kapcsolatunk, hogy boldog voltam, hogy vége lett. 1,5 hónap után találkoztam egy sráccal akit évek óta ismerek, és összejöttünk. Attól függ hogyan és milyen érzéssel váltok el egymástól.
2014. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Költőnő? ***** válasza:
kérdező, nekem "csak" két év volt, de most 4 hónap után járok ott, h kezdek valóban nyitott lenni. És ez még mindig nem jelenti azt, h valóban készen is állok
2014. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz.
2014. jan. 18. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!