Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindig ezt? Szivat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindig ezt? Szivat?

Figyelt kérdés

állandóan azt mondja nekem h szeret.és mikor megkérdeztem azt mondta mint egy barátot.viszont mostanában már ott tartunk h azt mondja h szerelmem.és mindig ölelget.van barátnője:( én nem akarok egy harmadik lenni.segítsetek:S

ja és a barátnőjével már nincsenek olyan jól meg mert állandóan veszekednek


2009. dec. 2. 19:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
Csak hülyül szerintem.Én is szoktam lányoknak mondani h szerelmem meg ilyenek de csak viccből.Nemszabad félreérteni ennyi:D
2009. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor miért öleget meg becézget mindenhogy? és rosszul esik neki ha azt mondom neki h csak vicc
2009. dec. 2. 19:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem szivatás, hanem kellesz neki, hogy pótold a barátnőjét bizonyos területeken.. Szvsz
2009. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szentem is csak hülyül ha kellenél neki komolyabban venne .
2009. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
komolyabban? miért akkor miket mondana?:S
2009. dec. 2. 20:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy úgy érzed csak szivat, ami neked rosszul esik, és ha komolyan gondolna téged, nem lenne már barátnője, mondd meg neki.
2009. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 General ***** válasza:
Szerintem, nyersen fogalmazva, meg akar húzni, de van barátnője és rólad se tudja, hogy mit szólnál hozzá. Azt mégse kérdezheti, hogy lezavarunk-e egy menetet, úgyhogy marad a kásakerülgetés...
2009. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

ha komolyan gondolná akkor elbeszélgetne veled meg róllad kérdezősködne jóh lehet beleférne egy kis becézgetés de amikor már tulzásba viszi akkor nagyon jó pasinak gondolja magát és érzi hogy tetszik neked.Mondjuk lehet tetszel neki

szentem várd ki a végét


Bocs ha kicsit összezavartalak:P

2009. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem tudnám elképzelni h csak arra kellenék neki:S

am mindig sokat beszélünk megkérdezi h milyen napom volt meg ilyenek. amúgy ő 18 én meg 17 ha ez számít valamit

2009. dec. 2. 20:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar tőled semmit,csak játszik.Tetszik neki ahogy reagálsz a dolgokra,és ettől hízik az egója.Tudom szarul esik,de ez van.Viszont időbe állítsd le,mert a végén neked fog fájni.És elhiheted tudom miről beszélek,nekem már fáj

!Én nem állítottam le időben:(

2009. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!