Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora korkülönbséggel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbséggel lehet több szexnél, vagy csak kábít? 36 éves nő

Figyelt kérdés

Pénztáros vagyok egy boltban, ő pedig vásárló. 23 éves.

Amióta ide jár mindig nálam akar fizetni és mindig mosolyog, bókol. Sosem beszélgettünk hosszan, csak most a héten amikor szünetem volt és kint cigiztem odajött hozzám.

Nagyon aranyos volt, végül záráskor is megjelent aznap. Elkísért a buszmegállóba és nem is tudom miért, de hagytam hogy megcsókoljon. Ennél nem történt több, de azóta is ő jár a fejemben.

A férjemmel 2 éve elváltunk, azóta nem voltam senkivel és sosem hittem volna hogy ennyivel fiatalabb férfiba fogok beleszeretni.


2014. jan. 19. 10:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Lehet hát, a lényeg, h jól érezd magad.

Gondolom nagyon nem fogsz össze törni, ha más nem lesz csak egy kis etye-petye:)

2014. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nemind1? Van valami másik halaszthatatlan fickó az életedben? Nincs! Az a lényeg neked jó, jó lesz!
2014. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Érzelmek nélkül nem fekszem le senkivel. Olyannal pedig nem akarok érzelmeket táplálni, aki csak hülyít és végül összetöri a szívem.
2014. jan. 19. 10:50
 4/21 anonim ***** válasza:
A realitások talaján maradva szerintem 99%, hogy nem fog elvenni...
2014. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ajajjj, így megmaradsz szalmának!

36 vagy, 2 éve semmi "boldogság"!, nem elég, hogy Te kedveled, vonzódsz hozzá? Lehet egy alkalom lesz, lehet kihasznál jó kis időre, amíg rá nem jön, hogy túl öreg vagy, esetleg fiatal feleséget akar, vagy 30 fölött elkezd ő is fiatal csaj után nézni, mint minden fickó! Na,és? Lesz pár boldog éved!

2014. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Van gyereked?
2014. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

4-es: sosem fogok egyetérteni ezzel a szemlélettel.

4-ös: igen, egy kislányom.

2014. jan. 19. 10:58
 8/21 anonim ***** válasza:

Lehet, persze.

Van egy ismerősöm, a pasi 27 a nő 37 és remekül megvannak!

Bár itt több a korkülönbség,de nem gond szerintem.

2014. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Szerintem , te sem gondolod komolyan amit irtal.

De ha igen, akkor lehet sokaig kell meg varakoznod.

inkabb elvezd az elet adta lehetosegeket.

2014. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha már van gyereked, akkor nyugodtan menj bele!

Használd ki!!!

Talán azért félsz, mert eltartót is keresel egyben, és félsz lecsúszol a potenciálisról, ha ebbe bele mész, mert lehet a srác nem az, a koránál fogva? (tisztelet a húszas srácoknak, nem állt.)

2014. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!