Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora korkülönbséggel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbséggel lehet több szexnél, vagy csak kábít? 36 éves nő

Figyelt kérdés

Pénztáros vagyok egy boltban, ő pedig vásárló. 23 éves.

Amióta ide jár mindig nálam akar fizetni és mindig mosolyog, bókol. Sosem beszélgettünk hosszan, csak most a héten amikor szünetem volt és kint cigiztem odajött hozzám.

Nagyon aranyos volt, végül záráskor is megjelent aznap. Elkísért a buszmegállóba és nem is tudom miért, de hagytam hogy megcsókoljon. Ennél nem történt több, de azóta is ő jár a fejemben.

A férjemmel 2 éve elváltunk, azóta nem voltam senkivel és sosem hittem volna hogy ennyivel fiatalabb férfiba fogok beleszeretni.


2014. jan. 19. 10:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ha adsz időt magadnak a döntésre,addig is sokat beszélgethettek és kiderül ki mit is szeretne.Hiába akartam korombelit többen csak kiakartak használni(szexuálisan),míg a jelenlegi extrém fiatal párom egyáltalán nem támadott le.Persze sok idő eltelt mire el tudta dönteni,hogy tényleg engem akar.Megérte várni!3 embert kivéve nem foglalkoztam az emberek véleményével.

Tehát neked kell eldönteni mit is szeretnél!

2014. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!