Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora korkülönbséggel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbséggel lehet több szexnél, vagy csak kábít? 36 éves nő

Figyelt kérdés

Pénztáros vagyok egy boltban, ő pedig vásárló. 23 éves.

Amióta ide jár mindig nálam akar fizetni és mindig mosolyog, bókol. Sosem beszélgettünk hosszan, csak most a héten amikor szünetem volt és kint cigiztem odajött hozzám.

Nagyon aranyos volt, végül záráskor is megjelent aznap. Elkísért a buszmegállóba és nem is tudom miért, de hagytam hogy megcsókoljon. Ennél nem történt több, de azóta is ő jár a fejemben.

A férjemmel 2 éve elváltunk, azóta nem voltam senkivel és sosem hittem volna hogy ennyivel fiatalabb férfiba fogok beleszeretni.


2014. jan. 19. 10:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem, csupán nem fekszem le akárkivel. Nem olyan nő vagyok és kész.
2014. jan. 19. 11:12
 12/21 anonim ***** válasza:
Ehhh, és ha mi azt írjuk itt többségben, hogy "lehet", akkor oda adod neki a pókhálós muffod, s közben a gyönyörtől sikongva kiabálod, "szeretlek gyk-s fórumtársak"!!! :)))
2014. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Akkor felejtsd el a fiatal sracot!

Szerezz egy korban hozzad illot. Bar, akkor sem lehetsz benne biztos, hogy nem csak szexet akar.

2014. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

1. nem, csak kíváncsi vagyok lehet-e belőle valami, főleg tapasztalatokra

2. az a muff rendben van azért tartva:)

2014. jan. 19. 11:22
 15/21 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet belőle valami..de azt az elején próbáld magadban leszögezni, hogy nem hosszútávú dolgokra kell alapozni ezt a kapcsolatot.

És ne akard magad az elkeseredésed miatt szándékosan belehajszolni egy kapcsolatba.

2014. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, az érzelmek már megvannak, szóval nyugodtan kepcsolatba léphetsz vele, nem? :-)

Most az más kérdés, hogy nem biztos, hogy örökké együtt lesztek, de ki tudja, hogy ő fog-e elhagyni egyáltalán? Nincs helyzeti előnye szerintem, nyugodtan kezelheted egyenrangú félként, akivel ismerkedsz.

Ha meg félsz kicsit, akkor haladjatok csak szépen, fokozatosan, hogy megbizonyosodhass arról, hogy érdemes vele próbálkozni.

2014. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

1: Gondolkozz reálisan, ugyan miért lehetne?!? Ő most 23 Te megfelelő vagy neki, mert kivagy éhezve (szerinte), tapasztalt vagy, és nem utolsó sorban van pecód, és egy jó tányér tejfölös csülkös bablevesed is, a szex után! Ezeket egy 20 évestől nem kapja meg... Viszont 10 év múlva mire férfi lesz, azaz 33, Te már 46! Szerinted majd az új házába Téged akar bevinni, a serdülő lányoddal, nem pedig egy 23 éves csajt? Vannak kivételek, nekem is van 37F/62N ezer éve együtt ismerőseim, de hidd el az is csak egy jó dugásnak indult! ;)

2:Az a muff, nem hinném, hogy így rendben van... :D

39F.

:)

2014. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Szinte éreztem hogy ez lesz, amikor megemlítettem a puncim:)

Kedves privát üzenetet írók, nekem nem fiatal, vagy öreg bikára van szükségem. De köszönöm a többé, kevésbé udvarias felkéréseket és közeledéseket:)

2014. jan. 19. 11:42
 19/21 anonim ***** válasza:
Neked semmi se jó! :D
2014. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Na akkor meg van oldva.

Még egy 10 évig téged pumpál, utána jöhet a lányod.

Ilyen egy igazi hosszútávú befektetés!!!;)

2014. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!