Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni, hogy barátnőmnek volt előttem kapcsolata?

Figyelt kérdés

Volt egy két éves kapcsolata, aztán több kisebb flörtölések, csókok stb és utána egy egy éjszakás partnere, akivel azért feküdt le, mert azt hitte több lesz belőle.

Nekem ő volt az első, előtte komoly kapcsolatom nem volt csak pár csók, akikkel nem jött össze a dolog.

Nagyon szeretjük egymást, de én egyszerűen nem tudom elfogadni az előttem lévőket, főleg az egy éjszakásat. Azt mondta az a vad, lázadó korszakában volt és nem igazán törődött ezzel, de én valahányszor erre gondolok görcsbe rándul a gyomrom. És nem tudom, hogy emiatt, de folyamatosan azt érzem, hogy kevés vagyok neki és - önző módon - hogy nem éltem ki magam. Tényleg érzem, hogy vele akarom leélni az életemet és komoly is a kapcsolat, valamint már két éve tart és napról napra jobban szeretjük egymást, csupán ez a belső feszültség zavar engem.

Valakinek ötlete, hogy kezeljem ezt? :)



2014. jan. 19. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pszichológus
2014. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pont azért mert neked ő az első és megszégyenítve érzed magad amiért mások megelőztek. Nem lehet kezelni, megszoksz vagy megszöksz.
2014. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És megszokni, hogyan lehet?
2014. jan. 19. 16:51
 4/17 anonim ***** válasza:
Tök ugyanilyen cipőben jártunk a párommal - én vagyok a lány. Az lett a vége, hogy ő ezzel nem tudott megküzdeni, pedig konkrétan mindent bevetettem, már azt is felajánlottam, hogy vegyünk be még egy lányt a szexbe, hogy mással is lehessen... de elutasította... Két év után szakítottunk, most összevissza dug mindenkivel. Pedig szeretett, velem akarta leélni az életet :))
2014. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mert egy rinyálós kisgyerek szintjén állsz. Ilyen embernek nem kell kapcsolat, vagy nem ilyen lánnyal. Komolyan ez nagyon idegesítő, és iszonyú éretlen világnézetre vall, ráadásul ilyen miatt zsörtölődni? közöd nincs hozzá, mit csinált a barátnőd korábban. Vagy elfogadod, vagy nem te vagy az ő embere.

Továbbá szerintem irigy vagy, mert te is ki akarod élni magad, na de hát be vagy szorulva egy kapcsolatba, és sajnálod, hogy nem teheted meg.

Bocsáss meg, de neked kell helyre tenned magadban a dolgokat. Szerintem úgy sem vele fogod leélni az életed, ha már ilyeneken is fennakadsz!

2014. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindenkitől azt kapom, hogy ne ragadjak le az elsőnél. De csak szexuális értelemben ő az első
2014. jan. 19. 16:54
 7/17 anonim ***** válasza:

"én valahányszor erre gondolok görcsbe rándul a gyomrom. És nem tudom, hogy emiatt, de folyamatosan azt érzem, hogy kevés vagyok neki és - önző módon - hogy nem éltem ki magam."


Ha ez így igaz, akkor a választ is itt kell keresni. Ha úgy érezd, még nem élted ki magad, akkor nem vagy még kész egy komoly kapcsolatra.

Ha pedig úgy érzed, nem vagy elég neki (ha ő nem utalt erre), akkor emellett még önbizalomhiányod is van.

Ezeket csak te tudod magadban helyretenni.

2014. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bennem van ez az irigység és hogy éretlen, ezért is akarok tenni ellen. Akárhogy próbálkoztam nem ment, ezért kértem valamiféle segítséget, ötletet innen.
2014. jan. 19. 16:56
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
nem vagy férfi. egy férfi nem az elsőségtől vagy partnerszámtól férfi :D
2014. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy társadalmi nyomásként érzem cask hogy nekem mással is kellene lennem, így szocializálódtam, hogy a férfi "elszórja" magvait. Azt tekintik férfinak, aki x nővel volt.
2014. jan. 19. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!