Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni, hogy barátnőmnek volt előttem kapcsolata?

Figyelt kérdés

Volt egy két éves kapcsolata, aztán több kisebb flörtölések, csókok stb és utána egy egy éjszakás partnere, akivel azért feküdt le, mert azt hitte több lesz belőle.

Nekem ő volt az első, előtte komoly kapcsolatom nem volt csak pár csók, akikkel nem jött össze a dolog.

Nagyon szeretjük egymást, de én egyszerűen nem tudom elfogadni az előttem lévőket, főleg az egy éjszakásat. Azt mondta az a vad, lázadó korszakában volt és nem igazán törődött ezzel, de én valahányszor erre gondolok görcsbe rándul a gyomrom. És nem tudom, hogy emiatt, de folyamatosan azt érzem, hogy kevés vagyok neki és - önző módon - hogy nem éltem ki magam. Tényleg érzem, hogy vele akarom leélni az életemet és komoly is a kapcsolat, valamint már két éve tart és napról napra jobban szeretjük egymást, csupán ez a belső feszültség zavar engem.

Valakinek ötlete, hogy kezeljem ezt? :)



2014. jan. 19. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

És? Az önbizalomhiányod beszél belőled. Ez történik amikor egy ilyen csávó nőhöz jut. Tudatt alatt mindent megtesz , hogy elveszítse és megkeserítse a csaj életét.


Menj pszichológushoz ez a legjobb. Egészséges embert az ilyen nem zavarja és nem érez ilyet. EGY kapcsolata volt RAJTAD kívül és 1 db egyéjszakás , Ha a 20. lennél még valahol meg tudnám érteni , de így... Ez manapság már semminek minősül. Ráadásul megbánta azt az egyet is.

2014. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon éretlen vagy és kisfiús a gondolkodásmódot. Szerintem szakíts vele és menj dugj össze mindenkit. A lánynak is jobb lesz, ha talál egy értelmes embert.
2014. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már.... Lehet itt mondani mindenfélét, de a lényeg, hogy benned ez burjánzik "nem éltem ki magam". És ezt fogod érezni tíz év múlva is. Hogy akarod te vele leélni az életed? SEHOGY. A többi mag csak extra duma, nincs közöd a múltjához. Nem kell neked kapcsolat addig, amíg majd nem tudsz úgy állni a párodhoz, hogy nem idegesíted magad (ÉS ŐT) a múltja miatt, mert benőtt a fejed lágya. Addig minek tervezni az örök életet a pároddal? Nagyon messze vagy még attól. Ez az igazság.
2014. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 19. 17:06
 15/17 A kérdező kommentje:

Bár némileg félreértettétek, nem azt akartam hangsúlyozni, hogy nekem más nő kellene, mert nem éltem ki magam. Nem erről van szó. Csak azáltal, hogy neki több kapcsolata volt sértve érzem a férfi egómat (igen, ilyen egyszerű gondolkodású vagyok...). Tudom, hogy ez az egészben az éretlen, de egy ilyen alapvető berögzültségtől nehezen szabadul az ember.

Ebben akartam segítséget kérni, hogy ezt az attitűdöt, hogyan lehet megváltoztatni?

2014. jan. 19. 17:32
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg kisebbségi komplexusod van.
2014. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Többen is mondtuk, beutalót kérsz egy pszichológushoz és az rendbetesz majd. Pontosabban megmutatja az utat , hogy legyél rendben. Nem őrült vagy csak lelkibeteg akinek képzett segítség kell
2014. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!