Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ér véget minden "első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ér véget minden "első szerelem"?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert az emberek meghalnak.
2014. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem mindegyik ér véget!

Ismerek olyat akik jegyben járnak, és 1. kapcsolatuk.

2014. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés. Én is sokszor gondolkodtam már ezen. Nagyon sok minden befolyásolja két ember sorsát. De az első szerelmet többnyrie mindannyian fiatalon éljük át, s életünk során nagyon sokat változunk. Mi is, és a környezetünk, a körülmények is. A sok változást pedig eltávolodást eredményezhet, illetve az ellentétes célok, tervek is széthúzhatnak kapcsolatot.
2014. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fahéjas Alien ***** válasza:

Vannak kivételek.


Szerintem ez olyan amúgy, mint a bárányhimlő jobb minél korábban megtapasztalni, 'átesni rajta' (relatíve normális viszonylatba)- különben később sokkal jobban megvisel. - meg minden 'első' dolog egyúttal tapasztalatszerzés is, honnan tudhatnád, hogy mi kell neked, ha csak egy valakit szerettél? - kitartanál egy rossz mellett, csak mert nem akarod, hogy véget érjen? - persze lehet kivétel, csak na... érted hova akarok kilyukadni remélem. Sok ember elkényelmesedik, és betakarja magát a rosszal megszokásból, mert ez a könnyebb út, mintsem 'levetkőzni'.

2014. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen értem, Köszönöm a válaszokat. Én arra gondoltam, hogy szükségünk van mást is megtapasztalni és az első csak olyan "tanulópénz", de akkor már felmerül a kérdés, hogy valóban szereti-e. Elég érdekes ez.
2014. jan. 19. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mind ér véget, de a nagyobb részük tényleg. Sok a fiatal kori tapasztalanság miatt, rosszul választanak, vagy még nem készek egy tartós, komolyabb kapcsolatra. Az enyém már nem olyan fiatalon jött és azért lett vége, mert annyira nem illettünk össze, hogy végül kiábrándultunk egymásból. Sok oka lehet.
2014. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!