Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki járt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki járt már ismert emberrel? Milyen?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, és megismerkedtem egy férfivel, aki ebben az országban viszonylag ismertnek számít. Nem világhírű, országos szinten sem ismeri mindenki (én sem ismertem előtte), de azért utcán néha meg szokták állítani, szerveztek neki rajongói klubot, szerepel tévében, újságok interjút kérnek tőle (szaklapok, nem bulvár vagy ilyesmi), stb... Egy sportolóról van szó. Nagyon úgy néz ki, hogy tetszem neki, és nekem is nagyon szimpatikus ő. Eddig csak társaságban találkoztunk többször (de volt, hogy félrevonultunk és órákig beszélgettünk), meg neten beszéltünk, de jövő héten vacsorázni hívott.

Rólam tudni kell, hogy én ilyen kis "szürke egér" vagyok a kívülállók számára - egyszerű ruhák, nem sminkelek, nem szeretem a felhajtást, a nagy bulikat. Szerintetek így hogyan érezném magam egy ismert ember mellett, akinek gyakran kell megjelennie (akár országos szintű) díjátadókon, vacsorákon, akit néha felismernek az emberek, akiért lányok is rajonganak (azért persze messze nem olyan szinten, mint egy világsztárért) ? Valaki volt már hasonló helyzetben, vagy esetleg ismerőse? Mire számíthatok, milyen az élet így?


24/L


2014. jan. 19. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ismertem őt.
2014. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem osztálytársam volt a barátokkösztből a peti! De nem jártam vele:"D tehát nem tudom.

Amúgy nagy a veszély hogy valaki egycsavarja a palid fejét....

2014. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy régi X-faktorossal vagyok együtt, igaz idősebb nálam 2 évvel, de furcsa mód imádjuk egymást, elég híres a hölgy, és még most sem hiszem el hogy az én barátnőm.

Persze számolni kell azzal hogy időnként keveset lehettek együtt egyéb fontos események miatt. Sajnos én csak egyszerű melós vagyok nem tudok mindenhová vele tartani közben meg az én karrierem is építgetem, de amint tudunk találkozunk mindenképp.

Nem árulok el róla többet, mert megbeszéltük hogy egyelőre maradjon titokba a dolog főleg a nyilvánosság előtt, persze a család meg a nagyon szűk baráti kör, akik tényleg nem szólnak erről senkinek ők tudják hogy együtt vagyunk, de még így egyenlőre névtelenül sem mondom el senkinek ki is az a hölgy akivel együtt vagyok :)


Valóban furcsa hírességgel járni, én sem vagyok az a nagy bulizós csávó, meg szinte otthonülő vagyok, teljesen véletlen találkoztunk picit hosszú történet de majd mindent a maga idejében.

2014. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"X-faktoros"

"híresség"

2014. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!