Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne azonosítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne azonosítsanak 1 ismert emberrel csak azért a férfiak, mert hasonlítok rá?

Figyelt kérdés

Többen megjegyezték már, hogy hasonlítok Voksán Virágra, csak a szám nem olyan eltúlzott, hanem természetes... Engem ez nem zavar, meg vagyok elégedve magammal, illetve az sem, hogy Virággal azonosítanak, hiszen nincs vele bajom, dj munkáit kifejezetten szeretem.

Azt vettem viszont észre, hogy mindig azok hívnak el, akiknek ez a hasonlóság nagyon tetszik, aztán Virággal kezdenek el azonosítani, Virágnak hívni... :O

Pedig Lilla vagyok!!! :DDD

Mit tegyek, hogy ne legyen ez? Mindig így lesz?


L20


2010. okt. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak sok erőt és kitartást tudok neked kívánni. Sokan vannak úgy, hogy inkább az öngyilkosságba menekülnének, minthogy Voksán feje legyen!
2010. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rém egyszerű lehetsz, ha olyanok között vagy, akik levirágoznak. Mekkora gigabunkóság...
2010. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg egyre kevésbé hasonlítani hozzá,pl.ne ugy öltözködj,másmilyen frizura,stb.mert így nem a Te egyéniségedet keresik benned,hanem Virágot akarják látni,és persze gyanítom,hogy megkapni is.
2010. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lilla virág? =) Szép is az :)
2010. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fesd be a hajad. Bár szerintem ez téged annyira nem idegesít.
2010. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, Voksán Virágról sok féfinak, mint Nekem is, elöször a szex jut eszembe, de neki is erösebbek a belsö értékei, mint a külsöek.

Valóban próbálj meg változtatni, mert így csak olyan férfiba botlassz bele, aki egy képnek él és Te leszel az Ö Voksán Virágja, nem pedig a szeretö Lillája.


21/F

2010. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem a nők hasonlítanak ahhoz a b*zi vámpírhoz. :| Ezzel nem lehet mit tenni, szokd meg, és használd ki.

18/F

2010. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!