Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csòk?

Figyelt kérdés

Különleges vagy inkább hétköznapi? Előre elterveztétek vagy spontán jött? jò vagy rossz volt?

köszi a válaszokat

15/F


2014. jan. 19. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden első csók különleges.
2014. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
furcsa
2014. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jó volt különleges, 2éve 1 napja 22 órája 25 perce történt egy discoban hajnalban.

csaj kapott le csak úgy hirtelen, akit akkor láttam először, de élveztem és tényleg jó volt :)

2014. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem volt valami jo.
2014. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Varazslatos volt :) Akkor ismertuk egymast negy honapja es setaltunk neztuk a csillagokat meg beszelgettunk aztan elertunk egy sor dekor hidhoz (udolohelyen lakom oda jott megismerni ) adtam neki egy puszit o pedig a derekamnal magahoz huzott es szenvedelyesen megcsokolt :)

Spontan volt jo es egyaltalan nem hetkoznapi :) nyalasan hangzik ugyan de eletem egyik legszebb napja volt :)

(Lassan 2 eve vagyunk egyutt) 17/L

2014. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem tudom ..nem volt még :P
2014. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen spontán volt, de elég jó. :)
2014. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt túl jó az első csók. Ha azt vesszük, hogy még csak párszor találkoztam a sráccal és érzelmileg valahogy kiábrándultam belőle mire a csókig jutottunk... na mindegy. Nem volt romantikus. Spontán volt.
2014. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4 éve volt. Teljesen váratlanul kapott le egy osztálytárs, a döbbeneten kívül semmi extra nem volt benne. Átlagos volt.
2014. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyors volt, cseppet sem romantikus, de nagyon szerettem azt a lányt, akivel zajlott. Spontán jött, de én különlegesnek tartom.
2014. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!