Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy ebből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ebből még valaha kapcsolat lesz, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult az ügy, de rájöttem mostanában, hogy én tettem tönkre az egészet. Még másfél éve ősszel ismerkedtünk meg ezzel a sráccal az egyetemen, és azóta gyakorlatilag folyton próbálkozott nálam. (Bár igaz akkor még volt barátom, így nem nyomult, de minden nap kereste a társaságom az órákon, meg sokat írt neten is). Ez ment pár hónapig, utána én szakítottam és akkor persze egyértelművé tette már, hogy mit akar tőlem. Egy pár hónapig tartó kapcsolat lett belőle, de úgy éreztem, hogy nem szeret engem eléggé, ezért szakítottam vele.

Azóta már tudom, hogy ezt rosszul gondoltam, csak megtévesztett, hogy annak az elérhetetlen, "betörhetetlen" pasinak tűnt... és gondoltam akkor úgyse szerethet igazán. Pedig minden idejét velem akarta tölteni, én voltam az első barátnője, korábban senkit nem vállalt fel, meg nem is akart semmi komolyat tőlük. És mindig azt nézte, hogy én mit szeretnék, csak nem az a nyálas típus, én meg korábban ahhoz voltam szokva, és azt gondoltam, hogyha ő nem beszél folyton erről, hogy mennyire szeret, akkor nem is szeret...

A szakítás után kb 2-3 hónapig az volt a helyzet, hogy minden nap keresett, kb az egész napot együtt töltöttük, még sokszor próbálkozott azzal, hogy legyünk újra együtt...

Majd 1 hónapig nem beszéltünk kb egyáltalán, csak sulis dolgokról.

Ezután én mondjuk úgy egy búcsúlevélként összefoglaltam neki az érzéseimet, így akartam lezárni a dolgot, de ebből az lett, hogy felvetette, hogyha már a rendes kapcsolatot ennyire nem akarom, attól még azért találkozhatnánk néha... nyilván értettem mire gondol, hogy ez csak szex lesz, hetente 1-2 alkalommal együtt vagyunk egy estét meg ahz utána levő napot és ennyi.

Viszont én nagyon szeretem őt, sose voltam még ennyire szerelmes, sőt, talán nem is voltam, minden gondolatom ő...

De már neki úgyis elmúltak az érzései gondolom. Vagy ezt honnan tudhatnám?

Viszont lemondani nem tudok róla, nem bírnám ki, hogy többet ne keressen, ne legyen velem, sose voltam ennyire önmagam senki társaságában se, és a szexben is annyira tökéletes minden.

Mit tegyek? :( Van még vajon bármi esély, hogy együtt akarna velem lenni vagy ha eszébe is jut ez vajon inkább elnyomja magában, hogy áh hülye ötlet lenne?


2014. jan. 20. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

ennyi ésszel egyetemre??


kérdezd meg tőle, tényleg elrontottad

2014. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!