Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy hiányozzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy hiányozzak a barátomnak?

Figyelt kérdés
Soha nem mondja, hogy "hiányzol" vagy ilyesmi. Ha én mondom/írom neki, akkor visszaírja, de jó lenne, ha ő is mondaná magától... Úgy érzem, már nem úgy szeret, mint régebben (1 éve vagyunk együtt).

2014. jan. 20. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért!
2014. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hülye.
2014. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
ha nem hiányzol már neki akkor bajok vannak. Én 6 éve vagyok együtt a barátnőmmel, de mindig ugyanúgy hiányzik, ahogy eddig. Nagyon
2014. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
WTF? Együtt vagytok, gondolom minden nap a nyakán lógsz akkor miért hiányoznál neki? fuck logic
2014. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
vedd el a hitelkártyáját, legyél már egy kicsit kreatív! :)
2014. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Akkor sem ő hiányozna neki, hanem a kártyája. :)


Amúgy attól, hogy nem mondja nem biztos, hogy nem is hiányzol neki, lehet nem az az érzelgős típus. Ha pedig úgy érzed, hogy valami nincs rendben akkor beszéljétek meg, hidd el az nem megoldás, ha látszólag úgy tűnik minden rendben, mondja hogy szeret stb.. aztán egyik napról a másikra meg szakítani akar, és nem érted miért.

2014. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vigyázz, nehogy valami őrült tanácsot megfogadj.

Régen egy kis barátnőm megkérdezte az ő barátnőjét, hogyan tehetne engem egy kicsit féltékennyé. A jó tanács az volt, mondja nekem azt, hogy megcsalt egy ismeretlen pasival. Én megijedtem, hogy a lány valami idegentől közvetít nekem nemi betegséget, azonnal kiadtam az útját.

Nehogy így járj!

2014. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen sűrűn beszéltek, de szerintem hagyj neki egy kis teret. Legyen ideje, hogy egyáltalán hiányozni tudj neki :)
2014. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!