Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehalok ha nem lehet az enyém, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ez a lány tönkre tett.


mióta megölt, szó szerint megölt azóta nincsenek ízek, nincsenek illatok nincsenek színek semmi sincs.


mit tegyek, merre menjek, mit csináljak?


nem tudom hol lakik.

merre van, de nem bírom nélküle lassan 1 hete, hogy eltűnt és nincs meg, nem találom letiltott mindenhonnan és nem tudom elengedni, sőt csak nőtt a szeretetem és az iránta érzett szerelmem...nem eszek, nem alszok...és nincs maradásom már. nem találom a helyemet, megbolondított engem.


mit tegyek, hogy találjam meg?


2014. jan. 20. 22:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

3-szor találkoztam vele.

és itt váltottunk jó pár levelet, de belé szerettem és nem tudok mit tenni ellene.

2014. jan. 21. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!