Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most fellángolás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narwik kérdése:

Ez most fellángolás vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akit kb. két-három éve ismerek.Találkoztunk,majd randiztunk,de sajnos komolyabbra már nem fordult a kapcsolat,mert a srácnak ki kellett mennie külföldre (azóta is ott van). Facebookon viszont tartjuk a kapcsolatot,barátok lettünk,sűrűn levelezünk,most ő is kapcsolatban van,és én is.Állítása szerint az a szenvedély,ami közöttünk volt benne nem múlt el,és ő elhatározta,hogy vagy így,vagy úgy,de fogunk mi még együtt járni.Én hárítok,folyamatosan csak hazudok magamnak,hogy már csak barátként tekintek rá,és az a régi érzés elmúlt,de amióta csak levelezünk,folyton rá gondolok,féltékenynek érzem magam,győzködöm magam,hogy márpedig nem szabad fantáziálgatnom,mert barátom van,akit szeretek (tényleg szeretem őt,de olyan összhang nincs közöttünk,mint vele volt). Ő pedig folyton "kísért" és nekem pedig egyre nehezebb ellenállnom...hamarosan hazalátogat,kérdezte,hogy mernék-e találkozni vele... 24 L
2014. jan. 21. 16:12
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
nem vagytok vmi tisztességesen a két másik féllel.
2014. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt fellángolásnak titulálnám. Persze ezt csak akkor derítheted ki ha találkozol vele.
2014. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Én nem érzem magam bűnösnek semmiben,mert semmi olyat nem mondtam,vagy tettem,ami mondjuk a barátomnak és a kapcsolatunknak ártana.Ha tényleg hazajön a srác,találkozni szeretnék vele,mert emberileg fontos nekem,és ezt a barátomnak is el fogom mondani,hogy ezért meg ezért szeretnék találkozni vele.Őt meg nem értem,hogy csaja van,és még mindig nem akar kiverni a fejéből..

2014. jan. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!