Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejonnek az alacsony, izmos, jóképű férfiak?

Figyelt kérdés
izmos alatt nem azt értem hogy Schwarzenegger hanem mondjuk Brad Pitt,alacsony alatt pedig azt h 165-cm
2014. jan. 21. 20:05
1 2
 11/19 tevetke ***** válasza:

Van barátom, de elméleti síkon a következő a helyzet:

Én tuti biztos nem járnék nálam alacsonyabb pasival, de ezt csak azért jelentem így ki, mert 157centi vagyok. Vol már olyan barátom, aki kb 2-3 centivel volt magasabb nálam, akkor kezdett belekóstolni egy erősportba, izmos volt, tetszett...

Szóval szerintem a veled egyforma magas vagy alacsonyabb lányoknál simán lehet esélyed.

2014. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
Úristen, lányok! Na ezek után egy lány se merjen egy alacsony fiús kérdésnél támadni a kérdezőre! -.-
2014. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Alacsony csajoknál szerintem simán sikeres lehetsz. Meg amúgy is tojd le én mindig viccet csináltam magasságomból . 190 felett vagyok , de hidd el ez se jobb..


Tudod milyen retek nehéz erre a magasságra izmot építeni? 85 kilóval nézek ki úgy mint akit elfúj a szél. Egy csepp zsír nincs rajtam mind izom.. :D

2014. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"Úristen, lányok! Na ezek után egy lány se merjen egy alacsony fiús kérdésnél támadni a kérdezőre!"


Úristen, úristen, jaaaj, nem örülnek a lányok ha alacsonyabb náluk a pasijuk... Most mi lesz? Kiszörnyülködted magad? Amúgy meg ez is egy alacsony fiús kérdés, és itt sem támadt senki a kérdezőre. Egyébként van 165 cm alatt bőven csaj, nem hiszem, hogy egész életére facér marad a kérdező.

2014. jan. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Van férjem , 15 centivel magasabb, nekem így jó, és neki is. Alapból magas vagyok, 175. De elméleti síkon alacsonyabb pasival nem jártam soha, és nem is járnék. Ez nem felszínesség kérdése. Nem tetszik és kész. Neked se kellene olyan csaj aki nem jön be neked.
2014. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát csaknem maradok szingli,volt és remélem lessz is még barátnőm,és egyébként szerintem nem támdott rám senki :) (szerintem)
2014. jan. 22. 15:35
 17/19 anonim ***** válasza:
Emiatt nem maradsz szingli. A baráti körömben mindegyik pasinak van csaja pedig alacsonyak:)165 körüliek. 2-en már rég össze is költöztek a barátnőikkel.
2014. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, én is csak 170cm vagyok, és simán átnéznek rajtam. Nem vagyok bunkó, normálisan kezdeményeznék a nőknél, de látod az arcukon az a "kifejezést", hogy nem kellesz. Az alacsony 95%-a magasságmániás és soha nem kezdene 175-180cm alatti férfival. A 160-165cm-es nőknél meg ott van a magassarkú téma, ott is bukó, 170cm és afölött meg értelmetlen kezdeményezni, mert alapból lekoptatnak, amint itt is lehet néhány 170cm pluszos nőtől olvasni. Én 170cm vagyok 25 éves, tudom milyen nehéz így az élet, és ez nem csak a nők terén van így. Egy alacsony ember 100-or könnyebb célpont még az utcán is mint pl egy 180-190cm magasságú. Én 12 éves korom óta aktívan sportolok, szóval nem vagyok elhízva. Amúgy ne pörögj ezen, Tanulj egy normális szakmát, min 2 idegen nyelvet, és láss világot. Kár értelmetlen, megváltoztathatatlan dolgokon pörögni.
2014. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 fesnesg válasza:
77%

hallod én is 170 vagyok,semmi gáz a csajozással, 167 és az alatti csajokra nyomulok, ennyi a nagy titok :D

olvastam a kommentek között egy ilyen mondatot: " Egy alacsony ember 100-or könnyebb célpont még az utcán is mint pl egy 180-190cm magasságú." - ezt nem tudom, hogy hogy értette a kommentelő nekem az jött le belőle, hogy megtámadás szempontjából könnyebb célpont és őt szemelik ki a bunkók a moszkva téren, hogy megverjék.

Lehet, hogy most egy agresszívnak fogtok gondolni(amúgy nem vagyok az), de mindegy azért megosztom veletek, hogy a kis termetem miatt sokszor jöttek oda hozzám balhézni(kéregetők,bunkók,agresszív provokátorok) a tereken, hogy belém kössenek aztán megverjenek.. a poén, csak az, hogy street workoutozok ezért eddig mindegyiket jól helyben hagytam..:) nagyjából 1 nagy pofon után meggondolta magát mindegyik:D (teszem hozzá 18 éves vagyok, tehát minden bunkó verekedni vágyó nagy kedvvel jött oda hozzám mert hát nem túl félelmetes egy 18 éves 170 magas srác) na mindegy annyit akartam ezzel a kis sztorival elmondani, hogy ha sportolsz akkor még ettől sem kell nagyon tartanod:) igazából hátrányát én még nagyon nem éreztem a 170 cm-es magasságomnak.

2014. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!