Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én gondolkoznék furán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én gondolkoznék furán?

Figyelt kérdés
Barátom kirakott egy olyan zenét amiben a rapper elmondja a csajt mindennek, megkérdeztem szépen, hogy ez nekem szólt? Azt válaszolta,hogy nem hanem az exének merthogy az exe kirakott egy olyan zenét amit tuti neki szánt..Hát nem tudom de amikor valaki azzal foglalkozik,hogy az ex milyen.zenét rakott ki és neki szólt e,meg vissza akar vágni,hogy kirak ő is egy zenét amit az exnek szán,az még nem lépett túl rajta... Tudom,hogy hülyeségnek hangzik, de ti mit gondolnátok a helyemben?
2014. jan. 21. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
én veled értek egyet
2014. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát barátom szerint én vagyok a hibás..Csak nem.tudom ő mit szólna a helyemben..
2014. jan. 21. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő se lépett túl az exén.
2014. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nőjetek fel.
2014. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Moszuke ***** válasza:
nem lépett túl az exén
2014. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!