Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel. Én 16, ő 14 éves. Nagyon jó a kapcsolatunk, a szüzességét is velem vesztette el. Csak nagyon sokat hazudik és sok mindent megígér! Attól szerethet, hogy hazudik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Szerintem csak kihasznál téged. Bocsi hogy ezt írom de ha szeretne akkor nem hazudna és ha szeretne akkor nem csak igérgetne hanem be is tartaná. Szerintem beszéld meg vele ezt a dolgot. Kérdezz rá és ha látod h hazudik hagyd ott. Ilyen csajért nem érdemes vesztegetni az idődet.

cukorfalat

2008. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé tömören fogalmaztad meg a problémádat.Megértelek,mert ha a kapcsoltotokban hazudik és ígér meg dolgokat,akkor valószínű hogy kihasznál.Viszont ha az élet más területein teszi ezt akkor lehet hogy fél vagy kétségei vannak bizonyos dolgokban. De ettől függetlenül szerethet és szerintem üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat.:)
2008. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
77%
Ha szeretek valakit,azt nem csapom be és nem hitegetem!!!
2008. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!