Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom a gyerekei közelébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a gyerekei közelébe akar költözni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Összejöttem az egyik kollégámmal akivel az összeköltözést tervezzük. Az a baj, hogy ő a gyerekei közelében akar maradni ami azt jelenti, hogy abban a városban akar lakni ahol a gyerekei. Èn oda nem akarok menni, de ezt ő nem akarja megérteni. A gyerekei 20 és 15 évesek. Mi legyen?
2014. jan. 22. 20:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ezt írhattad volna előbb is kérdező :)

Az a 10 km számít? Vagy neked van lakásod és nem akarsz albérletbe költözni?

Baromi nehéz ám úgy tanácsot adni, hogy semmi lényeges infót nem írsz meg vagy azt, hogy miért nem akarsz költözni, mi az akadálya.

2014. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Mennyi hülye válasz istenem!
2014. jan. 22. 21:42
 23/33 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem mindegy a bérlet ára!
2014. jan. 22. 21:43
 24/33 anonim ***** válasza:
Ha elköltözne, akkor kevesebbet találkozhatna a gyerekeivel, mint eddig. Érthető, hogy nem akar költözni.
2014. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
mekkora a különbség a 20 és a 30 km-s bérlet között, egy műköröm ára?
2014. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Azért egy összeköltözés szerintem túl komoly dolog ahhoz, hogy egy bérlet árán múljon. Inkább ne költözzetek össze, ha ezt nem tudjátok megbeszélni, megoldani, hogy mi legyen egy bérlettel, akkor hogyan fogtok ennél bonyolultabb helyzeteket megoldani?
2014. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Elvileg ő hagyná el a családját, pedig senk nem kérte rá. Úgysem élnénk jól.
2014. jan. 22. 21:51
 28/33 anonim ***** válasza:

Jesszus...akarod te ezt a kapcsolatot?? Ha nem, akkor ne költözz össze vele.


Neked saját lakásod van?


A lényeges infók alatt a hozzászóló pont nem a bérleted árára gondolt...

2014. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Én anyámmal lakom, a párommal lassan öt éve vagyunk együtt. Énsosem kértem, hogy váljon el.
2014. jan. 22. 22:00
 30/33 anonim ***** válasza:
Ó szóval 5 éve szerető vagy. Aha.
2014. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!