Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolattól való szorongás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolattól való szorongás?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen? Félek belemenni egy kapcsolatba, kevés a tapasztalatom... Még egy olyan fiúval is, aki tetszik. Ha arra gondolok, hogy együtt leszek valakivel, nyomás nehezedik rám, sírhatnékom van... Közben pedig hiányzik az, hogy legyen valakim. Mit tehetnék? Tudom, hogy ki kell lépnem a komfortzónámból, de hogy tegyem?

Másoknak a párkapcsolat egy tök természetes dolog, azonban nekem... nem is tudom. Félek... 19/L



2014. jan. 23. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy érzek.Mert nekem a párkapcsolat azt jelenti,hogy alkalmazkodnom kell a pasihoz,ami nekem sosem ment.
2014. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, de aztán mégis megpróbáltam, hisz bármikor vissza lehet lépni, ha mégsem tetszene a dolog. Nálam viszont teljesen elmúlt, és azóta is boldog párkapcsolatban élek:)
2014. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, kétszer annyi idős koromig, mint te... Ha mégoly szerelmes voltam, nem bírtam közel engedni senkit,pánikoltam... Falat húztam föl magam köré, ami áthatolhatatlan volt.

Sok év szenvedés és magány van mögöttem...

Segítséget kértem, mélyre ástam, dolgoztam magamon, nehéz volt, de megérte. Már van pasim...

2014. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: szerinted érdemes szakemberhez fordulni?
2014. jan. 23. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős szorongásod van, akkor igen. Nyugodtan menj el pszichológushoz, nem csak a dilisek járnak hozzájuk, hanem olyanok is, akiknek gondjai vannak párkapcsolatok terén vagy akik nehezen alakítanak ki kapcsolatokat másokkal. Meg aztán az csak jó, ha valakivel kibeszéled ezeket.:)
2014. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Igen, pszichológushoz mentem, érdemes volt. Több éves terápia volt ám, nem pár alkalom... Pszichodráma csoport is nagyon jó tud lenni...
2014. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!