Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak vele "baráti" viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele "baráti" viszonyban?

Figyelt kérdés
Szóval szakított velem a barátnőm és már ezerszer átrágtuk a témát stb de nemakarja újra kezdeni meg ő úgyszakított hogy rögtön ment is át az új kapcsolatába szóval neki így azért könyebb volt nekem marhanehéz.De már feladtam az egészet marhabunkó voltam vele még az új csávójával is folytattam egy szépsor eszmecserét itt azért lehet elég durvákra is gondolni..... Ettől teljesen megkönyebbültam... volt bnőm tudja hogy nemgondoltam komolyan ugysem szóval nemharagszik vagy ilyen...De elég szémét volt azért velem ebben az egész ügyben hogy ígycsinált és pusztán azért szakított velem hogy unalmassá vált a kapcsolatunk....megse próbálta hogy kezdejünk vele valamit ennyi és kész.....Szerintem közrejátsztott sokminden másis azért....Szerintetek maradjak vele "baráti" viszonyban? Találkozni meg élőben beszélni egy jóideig nemhiszem hogy fogunk de addigis msnen keresztül legalább néha tartsam vele a kapcsolatot?Szerintetek mittegyek? Tényleg elég szemét dolgokat is csinált de énsem igazán tudok rá haragudni.....Az új csávóját jobban rühellem már most pedig őaz aki nemnagyon tehet az egészről......
2009. dec. 4. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:

a csajok mindig ezzel jönnek, hogy tartsuk a kapcsolatot, spanoljunk, meg ilyenek. :) én egyikkel sem maradtam baráti viszonyban. ellenségesben sem, csak olyan semmilyenben.

ezt tudom ajánlani.

2009. dec. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg el akarod felejteni,akkor ne maradj vele kapcsolatba.Se levelezés,de sms,se telefon!Tudom drasztikusnak hangzik,de ez segít,hogy minél elöbb túl legyél rajta.Az állandó kapcsolat csak a reményt táplálja és állandóan nosztalgiázni fogsz,hogy milyen jó volt együtt.Idővel minden megszépül és elhalványodnak a hibák.Neki valóban könnyebb,mert azonnal egy új kapcsolatba lépett.De te is helyre fogsz jönni.Most foglald le magad valamivel és ha úgy érzed kezdj el ismerkedni.Ne várj csodát,nem kell azonnal új kapcsolat,de a flörtölés is sokat jelent,újra pasinak fogod érezni magad,aki kell a csajoknak. :)
2009. dec. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem barátkozunk exekkel!!!!!


Szóval ha nem muszály én nem beszélnék vele...

2009. dec. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Énsem akarok nagy barát lenni vele max néha néha beszélni meg talán majd egyszer idővel találkozni és élőben dumálni egyet de semmiképp sem olyan nagy jóhaveri viszonyban.....
2009. dec. 4. 11:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval azért majd egyszer jólenne találkozni beszélni a régi dolgokról meg látni egymást meg stb...... annyira teljsen azért nemakarom elfelejteni mert nemvolt rosz azért meghát amiket csináltunk soha nemtudom elfelejteni de szerintem ősem..... Már megvan az új jelöltem beszéltünk is msnen stb de mikor egyszer kérdezte miért van rosz kedvem mondtam neki hogy exem jó szemét volt stb és erre annyit írt h óó és hiába írok neki nemír visza :S Pedig én nemmondtam hogy szeretem vagy ilyen az exem nemerről volt szó
2009. dec. 4. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, minek beszélgetni?

Miről dumcsiznátok? Hello,jól vagy, én igen, remekül, - téged bosszantana hogy te szenvedsz ő meg virul.

Vagy megbeszélnétek a múltat?Az már nincs többé,helyette van egy csaj aki mocskosul átvert és megalázott, ráadásul rögtön más kajaiba röppent, szerinted az ilyet érdekli a szép memoárjaitok? Magasról letojja.

Vagy megbeszélnétek milyen a jelenlegi kapcsolata? Milyen az ágyban, közben a szivedet szaggatnád mert te már nem ölelheted, miért nem voltam jó?Miért jobb a mostani? Közben kialakulnának az önértékelési gondjaid, ő meg büszkén verné a mellét, hát igen, még az exe is bolondul érte,nem csak az új.

Hidd el, ezek mind tapasztalatok, én is végigjártam ezeket egy 5 éves kapcsiból kirúgva egyik napról a másikra, mert jött az új aki ugye jobban sepert...

Próbálkozik évek óta jópofizni, sms szülinapra,névnapra, emilek, de már nem a régi,ott a fal ami elválaszt minket mert már nem én vagyok neki az első,én csak a múlt akire alig emlékszik...

Öszintén szerelemből barátság nem lehet, csak magadat kínoznád ezzel.

Ne foglalkozz vele, ne érdekeljen mi van vele, én évekig a köszönését se fogadtam, még be is szóltam neki ,lealáztam a haverjai előtt.Ismerjék már ki,ne csak a felszínt lássák.

MEg ha ilyen görény volt hogy elhagyott akkor legyen egy kis büszkeséged és ne legyezgesd a hiúságát, hagyd a francba.

Örülj hogy megszabadultál tőle!

2009. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom de úgygondoltam hogy már nekem is lesz valaki szóval nemtudná verni a mellét mert magasról lesz*rnám..... De majd kiderül milesz...... lehet nemfoglalkozok vele
2009. dec. 4. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Mig egyedul vagy szard le,ha lesz más akit szeretsz akkor mar nyugodtan talalkozhattok,addig szerintem teljesen zarkozzel tole. Nekem ez bevalt eddig :)
2009. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!