Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság lenne erre rákérdezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne erre rákérdeznem kicsit finoman?

Figyelt kérdés

Annyit kell tudni, hogy barátommal jelenleg távkapcsolatban vagyunk és a húsvéti vakációmat/vakációnkat úgy szeretném megoldani hogy kimenjek én oda ahol ő van. Neki nem biztos hogy megadják, főképp ugyanabban az időpontban, amúgy is nehéz egymás nélkül, szeretném azt az egy hetet vele együtt tölteni. Ő írja minden nap hogy nagyon hiányzom neki, és szeretnék rákérdezni erre, hogy kimenjek-e oda hozzá arra a hétre vagy akár kettőre. De az a helyzet hogy én nem tudnám fizetni azt, nincs keresetem, tanuló vagyok, szóval ő kéne állja (ami szintén nem akadály részéről hidjétek el-nem anyagias akarok lenni, de most egy kisebb áldozatot én is megérek neki ha már annyira hiányzom).

Szóval bunkóság lenne, inkább hagyjam az egészet, vagy ha neki eszébe jut csak akkor?



2014. jan. 23. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg milyen jó lenne, de nincs rá kereted. Ha ő is akarja biztos csengeti az utat. Vagy kistoppolsz.
2014. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lávalámpa. ***** válasza:
60%

Ha már ilyen utakon gondolkozol akkor már tuti elmúltál 18. Van rengeteg diákmunka. Mi lenne, ha húsvétig ebben a jó két hónapban dolgozgatnál és legalább a költségeid felét vagy egy részét fizetnéd te?


Nem törne le a körmöd.

2014. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
próbálj addig spórolni és egyéb kereset után nézni. Álljátok felesben, ha Ő is szeretné, h kimenj hozzá
2014. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát a spórolást talán meg tudom oldalni. Mellesleg igen, elmúltam 18 éves. Már voltam ott ahol ő van.


A "nem törik le a körmöd"-nek pedig üzenem (mert bunkózni okosabb dolog ugyebár) : nem sajnáltatásból, csupán azért írom le hogy tudd, próbálkoztam munkákkal, még a legmegalázóbb munkáknál is bepróbálkoztam (nem utcára kiállás), egyik helyre se kellettem se tapasztalatlanul, se részmunkaidőbe, sehova!! Nyáron nagy nehez kaptam állást kb 10 napra, abból összejött egy kevés pénz, amit arra tettem félre ha majd én is oda kiköltzök legyen valami "alaptőkém" ahogy ezt manapság szokták mondani-mégse mehetek ki ingyen :))) .

2014. jan. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!