Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ezért dobott ki a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ezért dobott ki a pasim?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt szakított velem a barátom, mert állítása szerint hazudtam neki arról, hogy szeretek sportolni, meg hogy egy lusta dög vagyok, aki nagyon elhiszi magát. A helyzet úgy áll, hogy tényleg ezt mondtam, mert tudtam, hogy ez ilyen jópont a fiúknél, de persze sose sportoltam, minek, tökre csini vagyok anélkül is. Mindig kért, hogy akkor menjünk a terembe vagy biciklizni vagy amit akarok, és nem értem miért volt ez fontos neki, hiszen van szép mellem is, az arcom is helyes, a hasam lapos azért, de ő azt mondta, hogy az izmos lányokat jobban bírja, meg azt is, hogy alapvetően olyannal szeret együtt lenni, akivel egyezik az életfelfogásuk. Miről beszél ez??? Egy nő minek sportoljon az ilyen alakalmankénti aerobikon kívül, amikor összejövünk a csajokkal? Mondtam neki, hogy hülyebarom vagy, akárki izmos pasit találok helyetted, erre ő: ilyen nőre pazaroltam 3 hónapot, vak voltam meg nagy hülye. Annyiraaa nem értem, hogy ez mi, én nőnek születtem, szépnek, és én válogathatok, becsüljön meg az, akivel együtt vagyok, ne csesztessen ilyen szarságokkal.

Mi a véleményetek, a bunkó azóta tiltott mindenhol?



2014. jan. 23. 21:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

Én nem is gondoltam volna, hogy viccen kívül is vannak ilyen nők.

Azokból a körökből ahol én megfordulok, valahogy hiányoznak. :D

18L

2014. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy végeztem egy kis közvélemény-kutatást és bemásoltam a kommenteket. Megjegyzés: az emberek olyan furik tudnak lenni.:D


El sem fogjátok hinni, de mind a város legjobb gimnáziumába jártunk, ő azon ritka kivételek között volt, akiket a szülei befizettek az osztályba. Hiába, kellett a pénz.:)

2014. jan. 24. 16:34
 53/63 anonim ***** válasza:
Az eszt nem gimnaziumban osztogatjak. :P Mondjuk szerintem a baratod gondolkodasaval semmi gond sincsen, te meg egy kicsit felszines ember vagy, hogy mar a kapcsolatod elejen is alap dolgokban hazudsz. Ennyi.
2014. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Ezen a reakción SZAKADOK! :D
2014. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim válasza:

Költőnő? Beszélhetnél apámmal ő is mindig ezt a szatyor döglött molylepkét mondja :D

ja és szerintem a barátnőd tényleg egy kis naiv emberke , mert ahogy teis mondtad a belső értékek számítanak.. Külső? Ugyan már! Ha valakinek jó külsője van az vagy modell vagy egyszerűen minden srác csak le k@rvázza.. A külső nem minden kicsi szívem.. Ego tönkre tesz.. Na igen erre szojták mondani izmos kockahas üres fej, teis csak kirakat bábu vagy...minden embernek legyen önkritikája.. Nekem is van, csunya vagyok de a magam modján okos.. Gyerekes is vagyok néha de ugyanúgy bölcs is tudok lenni.. Nagy a szám.. Na és? Minden embernek legyen pozitív és egyaránt NEGATÍV véleménye magáról.. A pasija meg egyszerűen csak vele akart lenni.. Pl én kiskorom óta sportolok, mottóm: " ÉPP TESTBEN ÉPP LÉLEK. " ezt kérlek magyarázd el a "toppmodel alkatú nagy cicis nagy s@ggű" barátnődnek is.. A "Roli" pedig meg egy tesztoszteronos üresfejű bábu ha ilyen miatg szakít. És az őszinteség a jó kapcsolat titka.. Hazudni bűn, mennyél gyónd meg bűneidet mielőtt még beleszakadsz.. :D ( a barátnődnek szól nem neked) én mindig is elítéltem az ilyen felszínes lányokat..

köszönöm annak aki elolvasta

2014. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim válasza:
55. Voltam és 13 éves lány :) ;) puszi
2014. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 Költőnő? ***** válasza:
leöregeztél? :)
2014. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim válasza:

55. Vagyok

dehogyis :) csak mondtam :) és kössz hogy elolvastad a véleményem remélem tegszett neked :D

2014. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 Költőnő? ***** válasza:
persze, különben nem ment volna a szmájli ;)
2014. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim válasza:
Rendben köszönöm :D ha szabad megkérdeznem hol tudom megnézni hány százalékban adok hasznos válaszokat? :) 55.v.
2014. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!