Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahol meg lehet ez írva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol meg lehet ez írva (tudom, hogy abszurd kijelentés), hogy egyes pasik egyedül és szűzen halnak meg?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és szűz. Csók sem volt még. Rengeteg próbálkozás évek alatt és rengeteg visszautasítás járt a nyomomban. Ezért érdekel a dolog, mert szerintem nem vagyok utolsó pasas,a magam 3 diplomájával, megfelelő munkahelyével, gérpjárművem is van, egyedül is élek albérletben (tehát nem élősködöm másokon) és még sorolhatnám. Nem vagyok jóképű, de ótvar ronda sem, a testem az sportos. Biztos vagyok benne, hogy legalább 1 millió nálam rondább és rosszabb anyagi helyzetben élő, tanulatlanabb (nem egyenlő a tudással persze)férfi van, akinek van párja, vagy legalább volt már nővel együtt szexuálisan. Ezért nem értem ezt a dolgot, mintha valahol meg lenne ez írva, hogy bármilyen lánynál is próbálkozik (nem topcsajoknál), akkor is egyedül marad, ha törik, ha szakad.
2014. jan. 23. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkozol, hogy "árhogyan is teszem, ,mindig biztos a NEM válasz" ne is remélj sok sikert. Nem a külsőddel, vagy a sorssal van a hiba, hanem a felfogásoddal.
2014. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nincs ráírva semelyik lány homlokára, hogy hasonló az érdeklődési köre, mint az enyém. Amikor meg kiderül, akkor biztos a kudarc.
2014. jan. 23. 22:37
 13/15 anonim ***** válasza:

22:18


Te anyád is hasra esett, miközben a be nem tervezett gyereket várta. looserosol valakit úgy, hogy nem is ismered, 1 szót nem váltottál vele élőben.. nos ez rólad is szegénységi bizonyítványt állít ki.

2014. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Nincs ráírva semelyik lány homlokára, hogy hasonló az érdeklődési köre, mint az enyém."

3 diplomával annyi eszed azért lehetne, hogy ha látod, hogy így nem működik a dolog, akkor más módszert keresel.


Hogy telik egy napod? Hol szoktál ismerkedni? És főleg hogyan?

2014. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 fondantrutymó válasza:

Talán rossz helyen keresed a nagy Ő-t.. Válts stratégiát! Járj el olyan helyekre, amik érdekelnek, klubbokba, haverokkal, stb..

VAGY lehet, hogy tényleg veled van a baj... neis haragudj, de rengeteg olyan ember van, aki lehet, hogy nem bunkó (vagy nem veszi észre magán), de attól még tud tahóként viselkedni. És nemsok hölgy viseli el, ha a másik fél túlságosan nagyra van magával... ez is elég nagy gát tud lenni, és még sokminden... Ha külsőddel nincs semmi baj, akkor csakis belül van valami gebasz, azon pedig változtatni kell!

Namegpersze ittjön a képbe azis, hogy közeleg a harmadik X, és lerí rólad, hogy mennyire ki vagy éheztetve...


Szerintem higgadj le. Ha nem loholsz a dolog után, akkor jön az magától! Csak légy nyitott, és próbálj változtatni... addig találj magadnak valami jó hobbit, ami leköt, és ami érdekessé is tesz mások szemében. A diploma munkát találni jó, de csajozni nem feltétlen érdemes vele.. (ha van is kapás, jobb visszadobni az olyan szipirtyót, aki erre harap :P )

2014. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!