Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kicsi a mellem, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsi a mellem, így sose lesz pasim?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Eddig még egy fiúval sem voltam együtt. Nagyon kicsi a mellem, szinte semmi + vékony is vagyok, lehet ezért? Állítólag szép vagyok, mert az facebook-os képeimhez szokták írni, hogy szép vagyok még fiúk is, de mégsem volt sosem pasim. :(
2014. jan. 24. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A helyesírásod oké, szóval nem tűnsz butának. Ha az arcod szép, elég sokunknál nyerő lehetsz. Engem például egyáltalán nem hat meg a mellméret, viszont szeretem a formás popsikat (azt meg lehet fejleszteni)


Szóval hajrá, előbb-utóbb tuti találsz valakit. Ha mégse, akkor akár írhatsz nekem is :)

2014. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a melleddel leginkább magadnak van bajod. :-S

Lehet, hogy nem tudsz ezzel megbirkózni, és vállalhatatlannak tartod magad emiatt? Mert legtöbbször ez gátolja inkább az embert.

Hidd el, a környezeted úgy szokott meg Téged, ahogy vagy! Így fog majd szeretni valaki, és ez nem gáz. Sokkal rosszabb lenne, ha mondjuk csúnya arcod lenne.

Kicsit több önbizatmat, és a többit (pasit) majd hozza az élet.

2014. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezt beképzeled magadnak, én például IMÁDOM a kis mellű lányokat. Oké nem dobok ki az ágyamból egy nagy kannákkal megáldott lányt sem, de a kis mellűeket inkább preferálom. Nem tudom miért. Nem a totál deszkákra gondolok, mert olyannal még nem volt dolgom, de szerintem amúgy te is bolhából csinálsz elefántot, illetve most éppen fordítva, és kiderül, hogy totálisan átlagos vagy. Mondanám, hogy küldj akkor egy arctalan képet privátba, hogy bebizonyítsam az igazamat, mert a méreteid leírásával kitörölhetjük. Én speciel rohadtul nem tudom a számozásokat a melltartóknál. Csak bólogatok mint egy autótacskó. Gondold meg, mondom, hogy nem kell az arcodnak is szerepelnie rajta, de én amúgy is törlök mindig mindent ilyenkor, hogy később sem élhessek vissza a helyzettel, szóval nyugi. Nem kötelező, de bízhatsz bennem és megmondom, ha küldesz képet. (még itt sem fogom elkürtölni, hogy tényleg küldtél ha megteszed, nehogy rád másszanak ezzel még többen)
2014. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyre figyelj: sose borogasd, mert elmulik :P :)
2014. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
megértelek, én is ilyen lány vagyok. Most úgy néz ki, hogy van egy olyan fiú, aki elfogad így, pedig tényleg semmi mellem sincs szinte. Amikor mondtam neki, hogy egyszer lehet, hogy megcsináltatom, akkor teljesen kiakadt, majdnem szakítani akart. De még most sem értem, hogy hogy tetszhetek neki így... nagy mellel pedig sokkal jobban tetszenék magamnak.... Hidd el, te is találsz majd egy fiút, akinek így tetszel, csak ne zárkózz el. Én 20 vagyok, most lett először barátom, én is emiatt voltam zárkózott. Ha nem tömöd ki a melltartódat, és nyílt lapokkal játszol, akkor nem lesz miért aggódnod.:)
2014. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 saca0321 válasza:
nem,seki sem fog szeretni soha muhahahahaahahahaha
2014. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
nekem meg kicsi a farkam fuuuuuu micsoda dilemmáink vannak... sírjunk egymás vállán :D
2014. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Pici cici vékony testalkat, szép arc, más nem is kell. Ha tényleg szép vagy...
2014. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 ASOT ***** válasza:
Ezt lehet kompenzálni egy kedves szép arccal, jó combokkal seggel testalkattal. Ha csinos szép vagy akkor a melled nem számít. Ezen nem kell aggódnod.
2014. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!