Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, elengedjem a lányom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elengedjem a lányom?

Figyelt kérdés
15éves,és el akar menni a barátnője születésnapjára,nem nagyon örülók a dolognak.Megkérdeztem hova mennének,aztmondta hogy még nem tudja majd kialakul.Ti elengednétek ennyi idős gyereketeket?
2014. jan. 24. 19:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el, valamikor neki is el kell kezdenie. De azért előtte világosítd fel a veszélyekről. Legyen nála paprikaspray.

Az én anyám tiltott mindentől 18 éves koromig. Gyönyörűen megtanultam, hogyan kell szemrebbenés nélkül hazudni, mikor lehet kimászni az ablakon, aztán korán reggel visszasunnyogni. Évekig csináltam, holott az ég világon semmi rosszat nem tettem, a szüzességem is megvolt 20 éves koromig. Csak szimplán szerettem volna eljárni bulizni a korosztályommal, ismerkedni, tombolni. Ha tiltod, úgyis emgtalálja a módját, hogy elmehessen.

2014. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Kedves Anyuka!


Ezen az oldalon a válaszolók 85-90% tini...komolyan tőlük vársz érdemleges választ felnőtt létedre?

Én nem engedném el. Amikor én 15 voltam engem konkrétan nem engedtek el sehova sem, időre kellett hazamennem még egy sima hétköznapi barátnős, sétálós napokon is. Ez egészen a 18. szülinapomig így ment, se buli se semmi. De vissza gondolva nagyon örülök neki, hogy anyuék így csinálták, mert csak végig nézek most (23 évesen) a korombeli barátnőimen, ismerőseimen, akik anno ennyi idősen (15-17 év) buliztak, ittak, részegek voltak, mindenkivel összefeküdtek részegen (persze azt hazudták otthon, hogy csak ottalvós buli) mire vitték...nincs egy normális kapcsolatuk, életcéljuk stb, mert annak a viselkedésnek, kicsapongásnak a pecsétje a homlokokukon virít...

De ez a Te döntésed legyen, ne a sok tini akik itt írogatnak.


L23

2014. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#22-es nem értek egyet. 21-es válaszoló vagyok. Én is 23 éves vagyok, és mint írtam, nem részegedni és szexelni akartam. Egyszerűen szerettem volna a koromnak megfelelően szórakozni, tombolni. Van életcélom, diplomám, normális párkapcsolatom. Anyám szűklátókörű volt és nem bízott bennem, alaptalanul. Kérdező, ha a te lányod normális, felelősségteljes, akkor nyugodtan elengedheted.
2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

# 23


Nem azt írtam, hogy mki tini itt, hanem csak X százalék.

Nem azt írtam, hogy mki úgy végezte ahogy pl. példában leírtam. De most őszintén, ha elmész egy buliba, kik a legrészegebbek? Kik "tűnnek el" a szórakozóhelyek mögé 2 pasival? Kik nézik ki a bulikból az "idősebbeket" (értem ezalatt a 20-27 éves korosztályt) akik nem úgy mennek el szórakozni, hogy nincs kint mindenük? És még sorolhatnám. De ismét kiemelem, hogy nem azt írtam, hogy mki! Persze van aki tud kulturáltan szórakozni, de az nagyon kevés...Én személyszerint azért nem szeretek már disco-ba járni, mert egyszerűen kellemetlenül érzem magam a sok részeg kislány/fiú közt...Én csak erre akartam rávilágítani.

2014. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ne tesék aggódni, a lányát valószínű már rég partiba vágták (a kategória miatt írtam), egyéb problémák meg akárhol megtörténnek nem kell hozzá buli.


22 a mi időnkbe ez még természetes volt, de néz ma már körűl ez a generáció, egy teljesen gerinctelen aljanép, azt a szót, hogy erkölcs maximum scifiben halják, mert nem a vv6ban. A kérdező lánya se lehet különb lvégre az a legnagyobb r*banc/sz*zk*va akiről a legkevésbé feltételezzük, Sajnálom, de ezt tényként kell kezelni

2014. jan. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#22 vagyok, erről beszéltem kérdező: kaptam egy pár szép privát üzenetet az első kommentem miatt, tessék:


Üzenet szövege: Hát attól még r***nc vagy, b*szdm*g!!! H***e k***@!


Üzenet szövege: Miért biztatod arra, hogy ne engedje el a lányát? Ahelyett, hogy azt mondanád, hogy nyugodtan:) Te sem fogod sehova engedni majd a lányodat? nem a kőkorszakban élünk, hallod?


Üzenet szövege: Nem a kérdező vagyok, hanem egy 16 éves lány:)

És már 13 éves korom óta nem vagyok szűz. Savanyú a szőlő, ugye?



Erről beszéltem...már most több f*a*sz járt benne, mint apró a játékautomatában...És biztos vagyok benne, hogy Ő is szépen pillogva azt mondta otthon, hogy "Jajj anyuuuuu csak "üdcsizüüüüünk" a haverokkal". A döntés a tiéd.

2014. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Úristen, micsoda privát üzenetek... Szánalmas..

A 16 éves kislánynak üzenem, hogy a szexet igazán élvezni érett felnőtt fejjel lehet, nem 13 évesen gyerekként, amikor még ott a szaros pelenka a seggén.

2014. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

nem kell ennyire kisarkítani a dolgot.


Ezért irtam a helyes nevelést. Ha úgy nevelte, hogy legyen esze, legyen tisztában a szexualitásával, stb... és megfelelő kettejük között a bizalmi viszony, akkor a lány mehet, mert nem fog hülyeséget csinálni, ha bármi zűr van felhivja az anyját, és úgy is megbeszélik a fiú ügyeket.

Egy teljesen normális anya-lánya kapcsolatban sok ilyet meg lehet beszélni, és ez elsősorban anyun múlik. Tény, a legtöbb szülő ilyen viszonyt képtelen kialakítani.

/Erről csak sértő a meglátásom, szóval inkább megtartom magamnak/

Ha tényleg olyan erős a bizalom, anya elengedi a lányát, és a lánynak eszébe sincsen sunnyogni, mert totál felesleges, ha anyához bármikor fordulhat.

A kérdező tudja, hogy a lánya milyen.

2014. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

ma 11:39


Nekem írta az üziket :D Csak néztem :D De most azzal jött, hogy csak szívatott és hogy ő pasi :D :D Ki hiszi ezt el?! :D

2014. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!