Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a 10 hónapos...

Elengedjem a 10 hónapos lányom a mamájával a strandra?

Figyelt kérdés

elözö hétvégén anyóssal összekaptam pénteken és vasárnap menni akart strandra,de én nem mentem van egy 10 hónapos kislányom és nem engedtem vele,nélkülem és a párommal ezért nagyon összevesztünk és megvert.

anyóstól zokogva kértem segitséget skypon de azt éreztette velem hogy megérdemeltem és megfenyegetett,hogy kér láthatásit az unokájára.

na most hozzáteszem hogy előtte szó szerint mindennap átmentem hozzá a kicsivel. ez a vita mára már elcsendesedett,de tegnap a párom azt mondta hogy megint menni akarnak a strandra.

én továbbra sem akarok vele menni mert undorító egy nő.

de nem tudom mit tegyek a lányom anyatejes még és nagyon össze vagyunk nőve. ha most megyek velük akkor nekem úgy jönne ki,hogy nekik van igazuk(megadtam magam)

de ha azt mondom ,hogy nem akkor félek hogy megint balhé lesz.

mit csináljak? tudom hogy faramuci a helyzet :(


2013. júl. 31. 12:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Jah, hát ha ezért megvert a férjed, és még vagy olyan hülye, hogy ott vagy, akkor engedd el a gyereket, ezen már nem múlik. Így is úgyis ostoba emberekből álló családban nő fel. Mindegy, hogy az anyjával, vagy a nagyanyjával megy strandra.
2013. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Bazzé, az anyósod gonoszságáról pampogsz, miközben megver a férjed? Mi a fene baj van már a nőkkel?
2013. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%

Normális ember 10 hónapos gyerekkel nem jár strandra!!!

Nem sorolom, hogy miért...

2013. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
A múltkori kérdésedre sokan írták, hogy hagyd ott az agresszív férjed, és neked még mindig a strand a legnagyobb bajod???
2013. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Jól értem? A férjed megvert mert az anyatejes babádat nem engedted el a strandra az anyósoddal, ezzel egyetértett az anyós, s te most azon gondolkodsz, hogy hogy járhatnál a kedvükbe? Ezt nevezed faramuci helyzetnek???? Kérdező te hány éves vagy? Az IQ-dat már meg sem merem kérdezni!
2013. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
már a múltkor is megírtam csecsemőt ilyen cudar melegben strandra vinni felelőtlenség....nem értem mit nem ért az anyósod ezen és azt sem ,hogy te mit nem értessz....ha anyósod annyira szereti az unokáját vesz egy kerti medencét neki és du.5után kiül vele pancsolni...ne legyél már ennyira nyámnyila....verni meg végképp ne hagyd magad de szerintem neked megérteni a dolgokat elég nehézkes
2013. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
A férjed megver, te meg a láthatással (amúgy alaptalanul) fenyegetőző anyóstól kérsz segítséget... Nekem viktimológiai esetnek tűnsz, aki addig fogja magát hagyni alázni meg verni amíg él. Legyen már benned annyi anyai ösztön, ha már életösztön nincsen, hogy elmenekülsz a gyerekkel onnan.
2013. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

Én már értem, páromat. Néha ha a híradóban családverős sztori van, mindig felháborodok. Ő csak annyit szokott mondani: hidd el vannak nők, akik könyörögnek érte, hogy minél többször megverjék őket.


Nem hittem el. De ez most elgondolkodtat...

2013. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed, hogy új életet kezdj a férjed nélkül? Vannak szüleid, lenne hová menned?

Az, hogy megvert a férjed, szörnyű! Ne engedd! Hagyd ott. Remélem, tudtok hová menni.

2013. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

Kedves hozzászólok..

Áruljátok már el nekem: Tényleg léteznek ilyen buta nők?? Mert én nagyon nehezen tudom elhinni, de ezt olvasva....

Mondjátok hogy ritka az ilyen..

2013. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!