Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy én soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én soha nem bántok meg senkit, nem tolok ki senkivel párkapcsolatban, de én mindig megtalálom azokat akik csak kihasználnak?

Figyelt kérdés
Ez lehet a típusom? Mindig olyan aki bánt aki szemét velem? Lesz ez jobb valamikor? Az elején senki nem az, de egy-két hónap múlva kiderülnek a dolgok és valamiért sz.rba se néz. Pedig nem is az, hogy lefekszem vele és csak arra kellek neki (mert érzelem nélkül az nekem nem megy), de lekoptat mindenki egy idő után. Április óta 4 ilyen 1-2 hónapos kapcsolatom volt. Akik a végén lepattintanak. Azelőtt volt egy hosszú kapcsolatom, ahol folyamatosan csaltak, megaláztak de akkor tűrtem. Azóta az első bunkóság után elzárkózok. Lesz ez jobb? Nagyon magam alatt vagyok... :( Ennyire sz.r vagyok?

2014. jan. 25. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2014. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
24/N
2014. jan. 25. 11:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Kövér?
2014. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem és csúnya sem vagyok, nagyon sok hódolóm van (hogy lett volna 4 pasim április óta másként?) De amúgy sem a külső a lényeg. Hanem hogy miért kinozzák a pasik a normális lányokat akik nem játszmáznak, hanem őszinték?
2014. jan. 25. 11:18
 5/13 Költőnő? ***** válasza:

miben nyilvánul meg a kihasználás?

Te hogyan funkcionálsz a kapcsolatban?

Mi a típusod?

2014. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj,hogy nem tudunk túl sok mindent rólad.De valószínűleg a "helyesebb" pasik jönnek be neked,akik bizony ki szokták használni a lányokat ha úgy van és úgy tartja kedvük mert megtehetik.Ott áll még másik 10 lány náluk sorba,és idáig is ezt tehették.


Túlzottan külső orientált lett a világ,és lehet te is ezért futsz bele ilyenekbe,nem tudom így megítélni csak tippelek.De általában ezért szoktak ilyenek történni.


Keress magadnak valami értelmes srácot,aki meg is becsül és foglalkozik veled.Nem vagy semmi olyasmi,amit írtál magadról,csak észre kéne venni a többi srácot is talán. :)

Vannak még kedves és normális srácok is,jómagam is ezt a tábort erősítem és ismerek is jó pár hasonlót. :)

2014. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a külső fontos nekem, sem az anyagiak, az lenne a fontos, hogy megbecsüljön valaki, szeressen, olyan szeretethiányos vagyok. Lassan az önbizalmam is elszáll. Lehet az a baj, hogy elvárom a pasiktól, hogy mindig ők keressenek...de az a tapasztalat, ha már nekem kell keresni valakit, ott baj van. Így neveltek, másrészt tudom h ez a 21. században nem így működik... Erről mit gondoltok? Amikor már nekem kell keresni a srácot úgy nyílvánítom, hogy vége van a kapcsolatnak.
2014. jan. 25. 11:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert csak a külsőt nézed, h mennyire jóképű a pasi, és nem veszed észre, h milyen belül. A másik lehetőség, h benned van vmi hiba, ami elől menekülnek.
2014. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, hogy bennem van a hiba. Az ex hosszú távú pasim azt mondta vastag a vádlim és van narancsbőröm. Azóta a külsőmről kevesebbet gondolok mint azelőtt...Ettől elmenekülnek a pasik?
2014. jan. 25. 11:37
 10/13 anonim ***** válasza:
A külsőd miatt biztosan nem. Nekünk pasiknak veled/veletek ellentétben nemcsak az számít. Különben is, akkor össze se jöttek volna veled.
2014. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!