Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell szakitani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakitani, hogy ne bantsuk meg ezzel a masikat?

Figyelt kérdés

Tudnatok nekem irni valamit,amit mondhatnek ilyenkor?

L



2012. nov. 20. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mission Impossible!
2012. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a másik szeret téged, akkor nehéz úgy intézni a dolgot hogy ne fájjon neki hogy te mégsem...


Azt mondd amit érzel, csak őszintén - még ha nem is örül, legalább tudni fogja máskor mit kell változtatnia.

2012. nov. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kecske csak a káposztával tud jóllakni, erről szól a mondás. A szakítás ténye eleve fájdalmat okoz, ezen kár gondolkozni. A legjobb, ha őszintén a legjobb belátásod szerint intézed a dolgot, és akkor nincs mit megbánnod...
2012. nov. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez mindig fáj. De arra figyelhetsz, hogy ne tegyél vagy mondj olyat, ami sebet ejt. Tehát ha ő elkezd vagdalkozni és hevesen felhoz olyan dolgokat, amelyek neked rosszul esnek, arra ne válaszolj hasonlóan. Ne kezd el sorolni, hogy neked mi fájt akkor.

Legyél korrekt és higgadt, s ne sorolj az okok közé olyan dolgokat, amelyek a személyes hibái. A kapcsolatvégéről beszélj, s ne arról, hogy mi az a konkrét 1-3-5-10-100 eset ami miatt ide jutottatok. S ne róla beszélj, hanem magadról, arról, hogy mit érzel.

Nem a levegőbe beszélek, megcsináltam 16 év után.

35F

2012. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a barátságod ne ajánld fel neki utána...ez olyan megalázó. Kb olyan, mint "kisfiam a kutyád megdöglött, de ha akarod megtarthatod".
2012. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a másiknak fontos vagy, nem fogsz tudni úgy szakítani vele, hogy az ne fájjon neki. Teljesen mindegy, milyen szavakat használsz, rossz lesz neki (persze ha durva szavakkal kiküldöd a halálba, az még rosszabb :D ) De ezt vállalni kell a szakításkor. Mondd el türelmesen az indokaidat, ha kérdése van, nyugodtan válaszolj neki. Persze, rosszul fog neki esni, de később, ha már túltette magát rajtad, nem lesz benne az, hogy tapló módjára dobtad, hanem rendesen lett vége, mindenféle sárdobálózás nélkül.
2012. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer nagyon finoman akartam szakítani, és a végén még én bőgtem el magam, és ő vigasztalt, hogy nincs semmi baj, túléli. Nagyon kedves volt, és én nagyon szégyelltem magam. Tulajdonképpen kedveltem, de nem voltam szerelmes.
2012. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!