Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokjak le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le a féltékenységről? Egyszerűen mindenen felhúzom az agyamat. Valami jó tanács? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Féltékenység
2014. jan. 25. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízol magadban!!! bízz magadban, legyen önbizalmad.
2014. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenységnél érdemes tudni mi váltja ki belőled. Mert sokszor veled van a baj. Kisebb rendűnek érzed magad, nem bízol magadban? Nem vagy jó ember ismerő?


Ha megvan a probléma igazi forrása, akkor kezdj el dolgozni rajta.

2014. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Fogjad vissza magad de sürgősen,mert egyedül fogsz maradni.

Meg egyébként is.Féltékeny ember nincs csak elviselhetetlen.Ha megcsal,azt úgyse tudod megakadályozni.

Talán megse tudod soha.Hameg mégis a legjobb amit tehetsz hogy le@arod.Jelenetet rendezni szánalmas és lealacsonyító.

Párom kérdezte tőlem hogy mi lenne ha ö csalna meg engem.Elmondtam neki ezt.Hát nem megsértődött?!F

2014. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát, nem tudom, hogy hogyan lehetne több önbizalmam, de ez mindig is gond volt:/

köszönöm a válaszokat:)

2014. jan. 25. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki féltékeny az magában sem bízik! Volt egy kedvesem aki borzasztóan féltékeny volt de szerintem csak azért,hogy meg ne tudjam mit csinál.Lelépett egy másik nővel!
2014. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!