Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik azok a tulajdonságaitok, amik miatt vonzóak vagytok az ellenkező nem számára?

Figyelt kérdés

Vagy milyen "módszer" alapján próbáltok hódítani/csábítani?

És ha van párotok, benne mit találtok a leginkább vonzónak?

Most ezt nem igazán a külsőségekre értem, de írhatjátok azt is persze. :)


2014. jan. 26. 16:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10-es vagyok és nő vagyok egyébként, de gondolom ez kiderült :D
2014. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Na, most írtam, hogy nem vagyok üresfejű, erre észre se vettem, hogy amúgy is írtam, hogy nő vagyok :D Azt hiszem elég is ennyi belőlem :D
2014. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Általában vonzónak látnak a férfiak...

Amikro önmagamat adom és eszem ágában sincs "pasizni" akkor talalnak meg a legtöbben..


Mosolygós, kedves, nyitott vagyok. Határozottnak tűnök(amúgy enm vagyok minden estben)

Van saját vélemyem, szeretek kezdeményezni (beszélgetést, is,erkedést bulit..akármit)


Páromban..

A tényleges határozottságát, ahogy az embereket kezeli, ahogy helyzeteket kezel, amúgy úgy egyben, de amíg nem ismertem addig csak ezeket láttam benne a külsejen kívül... Azóta vanak más dolgok is, hiszen jobban ismerem, tudom, hogy viselkedik velem a családjával, az én családommal..hogy kedves, néhnidegesítő..tajékozott..stb

2014. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

mosolygásom,nézésem, a szemem:))

szóval a kisugárzáson sok múlik:D

2014. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nagyon kislányos vagyok, igyekszem kedves lenni és elég szokatlan természetű vagyok, mondhatni furcsa, de valamiért éppen ez szokott tetszeni az ellenkező nemnek, hát nem is értem őket :D A férfiakban nekem a jó humorérzék, és a pozitív hozzáállás tetszik
2014. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Van eszem, vicces vagyok, kedves, aranyos, huncut, sokaknak tetszik a szemem, a mosolyom, nem adom magam könnyen.

Ellenkező nemben vonzónak találom a határozottságot, humort és szeretem ha valaki tud romantikus is lenni.

2014. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem hoditok, nincs szuksegem ra, meg nem is akarok hoditani, sot jobb lenne ha nem is vennenek mar eszre masok...


Amugy visszafogott, noies, jo stiluserzek.

A szemem - foleg, ha ki van sminkelve...

Keskenyebb derek, szelesebb csipo - noies alak. 51-52 kilo, most mar meg vagyok elegedve vele, mondjuk 57 kilosan szerintem szornyu volt, nyaralas alatt vegig bikiniben utaltam... de a pasik erre folyattak a nyalukat, hogy keskeny a derekam es hude noies (nekem az mar nagyon soknak tunt) de nekik tetszett, tulsagosan is.


Ja kulsore meg a hajam, hosszu egyszeru sotetbarna, semmi extra.


Belso:

Talpraesett - erre paran nagyon beindulnak, van aki meg total megijed (fokent a fiatalok)

Passz, megkozelithetetlen - mar egy ideje nem vagyok olyan kis kedves mint regen, marmint ha valaki idiota azzal nem foglalkozom, nem jopofizom tovabb, es megis ming vmi kihivas, csak tovabb nyaggatnak...

Amugy altalanossagban segitokesz, kedves, talpraesett ember vagyok.

Az intelligencia fiataloknal meg hatuluto - megijednek tole- idosebbeknek imponal az okos fiatal lany, de van aki tudta es meg is mondta, hogy tudja, hogy nalam semmi eselye sincs xD hat ja...


Van baratom, szoval boldog vagyok igy. Nem kell mar hogy eszrevegyenek. Szeretem, amugy hogy sok segitseget kapok stb. de egyben furcsa is. Tudom, ha ronda lennek, akkor nem jonnenek ennyien...


Na meg idegesitoek akik csak meg akarnak dgni... a facebook uzenstek, a bejelolesek. Az, hogy nem nagyon akad haver, mert csak a dgasert kedvesek velem a fiuk...


Mar inkabb anyuka szeretnek lenni, mint ezt a sok hulyeseget kibirni. Gyerekkel csak bekenhagynanak :)

2014. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Azt mondják erős a szexuális kisugárzásom.Mosolygós vagyok,általában jókedvű és titokzatos.

Hódítanom vagy csábítanom sosem kellett.Nem vagyok rámenős típus.

Aki engem nagyon megfogott,mint pasi,ő humoros,beszédes,házias,törődő,figyelmes,mindenről lehet vele beszélni.Kissé távolságtartó,nem nyílik meg hamar és könnyen,ahogyan én sem.

2014. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17. vagyok baratomban: igenyes, jo izlesu, sportos, ferfias. Helyes arc: kicsi orr, ferfias arcel :) Tarsasagban nem fecseg, jo sztorikat mesel. Intelligens, olvasott. Kedves, es gyenged velem, figyelmes, az agyban is, na meg isteni vele egyutt lenni. Pluszba mint kesobb kiderult nagyon tanult, "agyontanult" es hasonlo az erdeklodesi terulet, szoval meg szakmai dolgokrol is tudunk beszelgetni. :)
2014. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy így kifejtitek. :)
2014. jan. 26. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!