Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik azok a tulajdonságaitok, amik miatt vonzóak vagytok az ellenkező nem számára?

Figyelt kérdés

Vagy milyen "módszer" alapján próbáltok hódítani/csábítani?

És ha van párotok, benne mit találtok a leginkább vonzónak?

Most ezt nem igazán a külsőségekre értem, de írhatjátok azt is persze. :)


2014. jan. 26. 16:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

a farkam lenne, de sajnos még egy lány sem látta :((

F20

2014. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A pasik egy része pont azért bír engem, amiért a másik része el sem tud képzelni barátnőnek. Okos vagyok, szókimondó, van humorom, lazán veszem a dolgokat, és vagyok olyan bolond mint akármelyik srác. Sokan mondják, hogy inkább fiús vagyok. Ezek mellett viszont soha nem bántok meg senkit, segítőkész vagyok, jószívű és jó hallgató. Elég jól megvagyok a fiúkkal, de a 90%-uk csak barátként tud rám tekinteni(és nem a külsőm miatt), ami engem nem is zavar. Nekem pont az a 10% kellett mindig is, aki nem egy tipikus "lányos" lányt szeretett volna.

A barátomban a humora, az esze, az olvasottsága és a végletes természete fogott meg. Egyszerre tróger és sznob, káromkodik mint egy kocsis, nagyon hülye szlengjei vannak, de közben kívülről idéz szépirodalmi művekből, és ha valaki suttyónak nézi elsőre azt simán lealázza az intelligenciájával.

2014. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Tapasztalat alapján: nőies kisugárzás, nagy mellek, sminkkel nőiesre festett arc (mert sztem smink nélkül kifejezetten férfias arcom van), elegancia (de nem a merev, karótnyelt formában), csinos öltözködés, nyitottság.


Persze amikor volt párkapcsolatom, akkor a páromnak tetszett a humorom, intelligenciám is, de ő sem ezért próbálkozott, és a többi próbálkozó delikvens sem.

2023. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!