Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik! Ti bánjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza6789 kérdése:

Szinglik! Ti bánjátok hogy nincs barátotok /barátnőtök? és mióta vagytok szinglik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 20:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondom, hogy nem bánnám, ha lenne, azonban ez nem ilyen egyszerű, mivel nagyok az elvárásaim a mai átlagemberhez képest.


Meg amúgy is van nagyobb gondom is... nem erőltetek semmit.

2014. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

5. hónapja...igen sajnálom, de majdlesz :)

16/l

2014. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
ez a gyökér 2-szer küldte el.
2014. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nagyon jól érzem magam kapcsolat nélkül is, immár 1,5 éve.
2014. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
lassan egy hónapja, és bánom, mert nekem az a lány kell még mindig :( és ezért a közeljövőben nem is fogok másnál próbálkozni azt hiszem :/
2014. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

3 hónapja vagyok szingli. Többnyire jobban érzem magam, de azért néha rám tör egy fajta vágy, hogy valakit megölelhessek, odabújhassak hozzá.

Most hogy nincs barátnőm, sokkal több időm/energiám van magamra, kevesebb problémám van, és több pénzem is marad. Bánni nem bánom, de nem bánnám azt se, ha jönne valaki :P

20/f

2014. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Augusztus óta vagyok egyedül. Eddig nem volt bajom, nem zavart, már most egyre jobban vágynék társaságra. Arra, hogy ne az üres lakásra érjek haza, hogy tudjak kihez bújni este és hogy szeressen valaki így egyszerűen leírva.
2014. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Eléggé bánom. Régóta vagyok már szingli, most mondhatnám azt is hogy soha sem volt még barátnőm, de nem mondom ezt mert volt már egy távkapcsolatom, ami elég jó volt csak a végén már levegőnek nézett a csaj.

A másik pedig egy másfél hónapos kapcsolat volt ami szép és jó volt meg minden, jól éreztem magam, csak ott a gond az volt hogy kihasznált engem ameddig nem talál magának való pasit.

A csajról még a mai napig hallok dolgokat nem egy embert vágott már falhoz egy másikért, egy igazi kis ku...va és ez sajnos igaz rá, mert nem egy helyről hallom azt hogy külföldön csinálja pénzért.....


Persze 14 éves koromban voltam már igazán szerelmes egy olyan csajba akivel évekig tartottuk a kapcsolatot, igazi barátok voltunk szinte, bár nem volt szó arról hogy barátzóna, de amikor tudtam hogy nincs párja és egy ideje begyógyultak a lelki sebei mindig bepróbálkoztam.

Persze sokan tanácsolták már barátnőitől kezdve az én haverjaim is hogy hagyjam a csajt keressek mást, próbáltam, nem ment mindig őt láttam majdnem minden csajban.

Persze egy olyan lány volt aki más volt, másba fogott meg, belé elég hamar lettem szerelmes, jókat beszélgettünk, hülyültünk, de amikor megtudtam hogy milyen a múltja rögtön kiábrándultam belőle és inkább direkt mentem barátzónába.


Eddig nem zavart az hogy nincs barátnőm, elvoltam én a magam világában, bár egy éjszakás kalandokra nem vagyok sajnos képes, meg ugye a külsőm sem épp olyan hogy a nők rólam álmodoznának, bár teszek ellene szépen haladok, semmi gondom nincs. Csak az elmúlt fél évbe egyre jobban érzem a szeretethiányt, egyre jobban érzem azt hogy de jó lenne megölelni egy olyan lányt aki szeret engem, és most éheztem ki igazán egy párkapcsolatra, szerelemre. eddig megvoltam nélküle, de most már szeretnék én is belevágni.

Ebbe az egészbe csak azt bántam hogy az elmúlt éveimet elpazaroltam egy lányért és nem éltem igazán az életem. És így 21 évesen lassan 22 egyre jobban érzem azt hogy egyedül fogok maradni az életben és hogy kimaradok sok mindenből.

2014. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ :)
2014. jan. 26. 20:28
 20/31 anonim ***** válasza:

bánom..már jó lenne egy olyan kapcsolat ami nem 3 napig tart..vágyok már a szerelemre,arra hogy szeressen engem egy fiú, ölelgessen, puszilgasson, csókolgasson stb... :) kb mindig szingli voltam. :D

16/l

2014. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!