Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinglik! Ti bánjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza6789 kérdése:

Szinglik! Ti bánjátok hogy nincs barátotok /barátnőtök? és mióta vagytok szinglik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 20:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
1 éve nincs kapcsolatom, de közben már volt ez-az. Nem bánom, jó így. Nem görcsölök rá erre. L
2014. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
25 éve vagyok egyedül. Bánom? Nem. Nő miatt én sosem bánkódom.
2014. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 haemorgen ***** válasza:
Nem bánom, amióta megszülettem (21/F), pedig lett volna rá egy tucat lehetőségem. Néha hiányzik az, hogy valakit majdnem bármikor megölelhessek, de kb. ennyi a hátrány. Az előny meg az, hogy nem kell senkinek megfelelni, és a párkapcsolat valahol szerencsejáték is, ami nem nagyon hiányzik, plusz rossz tapasztalataim vannak a nőkről, sok rosszat láttam közülük. 20/F
2014. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Én is szirén születésem óta és nem bánom mert kötetlenül azt csinálok amit akarok.

Senki sem kritizál van olyan nap h 15-00-ig alszom.

Van saját lakásom szóval nem szorulok senkire, max néha anyámra.


Pedig nem vagyok ronda, letehet volna rá lehetőségem nem is 1 X de így több a szabadidőm. Bőven elég tapasztalat volt számomra amikor ide jöttek hozzám átmenetileg a nagynénémék az akkor 6 éves gyerekükkel. Azt hittem agyvérzést kapok 5 perc nyugtom nem volt nem h délutánig tudtam volna aludni.


Persze lehet mondani h a saját gyerek az más szerintem meg pont ugyanúgy ki ideggel a b nő hasonlókép.

Persze ez nyilván pasikra is igaz én nem mondom h nem de nem is erőszakolom rá másra magam.


Így meg nincs elfelejtet évforduló, szülinap névnap.

És nekem jó így, bár e miatt általános és közép iskolában állandóan megaláztak, de a főiskolán ez már senkit nem érdekel, engem meg pláne.

2014. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Miért ne bánnám? :s

Nyáron leszek 30...

24 voltam, amikor szakítottam barátnőmmel, mert megtudtam, hogy egy másik pasitól terhes lett.

Azóta egyedül vagyok.

Keresem a páromat, ismerkednék, de egyszerűen nem akarnak velem szóba állni.

Csupán rám néznek, és ennyit mondanak rám a csajok, hogy nem vagyok az esetük...

De mi jogon mondják, hogy nem vagyok az esetük, ha még ki sem ismertek?

Ahogy tartja a mondás...

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"

Nem vagyok egy Adonis, de nem is tartom magam rondának, mert enm vagyok az, csupán az átlag pasikat egyszerűen semmibe sem nézik, mert csak a jóképű, izomagyú majmok után csorgatják nyálukat.

És még csodálkoznak, hogy rinyálunk, mert már jó ideje vagyunk egyedül és hogy kezdjük elveszteni az önbizalmunkat?

Nehogy már ők hőbörögjenek, mert ők szépek és bárkit megkaphatnak.

Sok esetben kaptam elutasítást, mert nem vagyok küllemre az esetük!

Senki ne várje már el tőlem, hogy egy Justin Bieber csicskakölyök kinézetű alfahím legyek!!!

Volt, aki azt mondja, az átlag pasiknak is ad esélyt, hát persze, hogy nem adta meg az esélyt.

Adok a külsőmre, öltözködésre, ápoltságra, de semmi eredmény!

2014. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok mint 25. Nem veszik a nők már észre magukat hogy nagyon sok férfi aki rendes elutasítanak, akikkel meg úgymond össze illenek és az esetük azok meg nagy ívben leszarják csalják és verik őket? Akire meg azt mondják ránézésre hogy nem az esetük, lehet hogy egy jó társat utasítanak vissza!
2014. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ugye, kedves utolsó válaszoló?

Mert legutóbbi barátnőm szép is volt, meg minden, de van egy sz.@.rkeverő bátyja, aki biztos telebeszélte húgica fejét azzal, hogy én mit csinálhatok, amikor otthon (Létavértes) vagyok -exem Told községben lakott.

Persze, bevette, mint kacsa a nokedlit, elkezdett más kanokkal kavarni, mire szólt nekem az anyja, hogy más pasikkal kavar.

Nem hittem neki, de igazából csak akkor tudtam meg, hogy valóban kavart, hogy egy másik kantól terhes lett.

Azóta az a pasas, sem a csajról, sem a gyerekről nem akar tudomást venni, meg sem látogatja őket.

Magyarán szólva a csaj dobta a biztosat a bizonytalanért...

Hát tessék, meglett az eredménye, most jól megfizette az árát.

Egyedül neveli kisfiát -.-"

Kellett ezt a hülyeséget csinálnia?

Bekapta a cumit, de remélem, tanult is a leckéből.

Nem vagyok küllemre egy díjnyertes, de én azt az 1 nőt is megbecsülöm, akit a jó Isten nekem küld el egyszer, valamikor :"(

2014. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a 25-ös válaszoló voltam :)
2014. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Hát na...

A mai p.i.c.sák döntő többsége csupán egy jó kis (vagy nagy) b.@.s.z.ásra mennek és semmi nem érdekli őket, ja, meg hogy legyen kocsid a popód alatt és csurrig tele legyen a pénztárcád (tisztelet a maradék 1-2% kivételnek)!!!

2014. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Emberek ***** válasza:
Kicsit fiatalabb vagyok mint a többi válaszoló, de kb 5 hónapja vagyok egyedül, és nem nem bánom, mert annyira nem volt jó a kapcsolatunk.
2014. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!