Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis? (tovabbi lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? (tovabbi lent. )

Figyelt kérdés
20 honapja vagyok a baratnommel o 25 en 24 en vagyok neki a 7.fiu az eleteben ez sok?nekem o a 2. Sokszor gondolok bele h massokkal h csinalta rendesen elkepzelem magam elott es olyankor is amikor epp vele sexelek vagy ha mellette fekszem az jar a fejemben h masis igy olelte stb.ez vmi betegseg?

2014. jan. 27. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális, hogy már szinte kivehetetlen, ahogy írsz.
2014. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,en is ilyen voltam sokaig,pedig baratnomnek en voltam a 2.Sokszor elkepzeltem h a regi parjaval ugyanezt csinalta,es rosszul esett :/ de mar tultettem magam rajta
2014. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor probaljak ne foglalkozni vele? Ja es en vagyok az elso fiatalabb pasija
2014. jan. 27. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Járj egy apácával.De lehet hogy akkor meg a kígyóuborkákra leszel féltékeny.:)
2014. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kevés olyan eset van, mikor valakinek nincs exe. Ha valakinek az első vagy, ott fennáll a veszély, hogy kíváncsi lesz másokra is, így ez sem megoldás. Hidd el, hogy ő nem gondol az exre, mikor veled van. Békélj meg ezzel a gondolattal, és hessegesd el a butaságokat a fejedből, ha előjönnek.
2014. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!