Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak neki esélyt vagy várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki esélyt vagy várjak a másikra?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik mert az esetem. De nem ismerem.


Van egy másik fiú, aki viszont nemrég elkezdett udvarolni nekem. Észrevehető jeleket küld, és mindennap rám ír facebookon.


Nos mi egy suliba járunk mindhárman. Ráadásul ők ketten osztálytársak. De ez még nem minden, itt még bonyolodik a történet.


Nagyon félénk lány vagyok, érzékeny, csendes, visszahúzódó. Nem mernék kezdeményezni, mert egyszer már megtettem és az a szememre van hányva hogy milyen bátor merész lányka is vagyok én a MAI NAPIG. Mert a legelső pasimnál én kezdeményeztem a kapcsolatot. Szóval itt a bonyolítás: a volt barátom is szintén abban az osztályban tanul, ahol ez a 2 fiú. Ismernek az osztályban, tudják kinek vagyok a "volt nője". Az exem már mesélt nekik rólam, hogy én egy "belevaló csaj" vagyok. Az exem barátilag(?) folyton cukkol a pasizgatással, hogy "ki lesz a következő áldozatom".


Nos hát ezek után már emiatt sem kezdeményeznék szívesen annál a fiúnál aki tetszik, ő pedig számításaim szerint nem is fog nálam, ennek ellenére néha néha szemeztünk már. Meg ugye az udvarlós fiú miatt is rossz, mert akkor megbántanám őt, és lehet bekavarna a dolgaimba. Az exemmel egyetemben, tudom, ő se hagyná szó nélkül ha kikezdenék az osztályából valakivel.


Szerintetek adjak esélyt annak a fiúnak, akinek tetszem (nekem ő nem igazán az esetem külsőre, de belsőre kedvelem), és felejtsem el a másikat (aki nem is ismer tulajdonképpen)?

Vagy koncentráljak arra a fiúra, aki tetszik, és hagyjam figyelmen kívül az "udvarolgatós" fiút és az exem "poénos" megjegyzéseit?


Mit lehet ilyenkor tenni?


17/l


2014. jan. 27. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Vedd õket szépen szerre. :))

De a viccet félretéve: tedd azt, amit a szíved diktál. Ne törõdj többet a beszólásokkal, mint amennyit feltétlenül muszáj.

2014. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis próbálkozz annál, aki tetszik! Lehet, hogy bejössz neki, de Ő is félénkebb. Ha meg már amúgy is az járja rólad, hogy belevaló csaj vagy, akkor lehet már csak azért sem kéne ezzel törődni, hiszen akkor már úgyis mindegy, mit gondolnak, nem? Meg aztán lehet, hogy ha ezt tudja rólad aki tetszik neked, akkor azt várná, hogy az a típus vagy, aki kezdeményez. Szóval szerintem próbáld meg. Persze úgyis azt csinálsz amit akarsz, de én például nem vagyok az a fajta, aki a "vagányabb" lányoknál kezdeményezne, mert tőlük azt várom, hogy Ők kezdeményezzenek. Mert kinézem belőlük. Egyébként ezzel semmi baj nincs. Nem ettől leszel ribizli, hanem attól ha összefekszel mindenkivel.
2014. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!