Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem szeret ölelkezv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem szeret ölelkezve aludni de ez nem jelent semit nem?

Figyelt kérdés
Annyi fa**ságot hallottam már erröl azt közbe Ő az első nő akit ölelni akarok este erre jobban szeret elfordulni. Vannak akik csak így képesek aludni és ennyi?
2014. jan. 27. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
És ahelyett, hogy megkérdeznéd tőle, miért, itt kérsz segítséget?
2014. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Figyelj,attól még,hogy kényelmesen akar aludni,nem jelenti azt,hogy ne szeretne.

De amúgy pont emiatt jó a kiskifli-nagykifli.

2014. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmint.. Valaki így szeret, valaki úgy, valaki hozzászokik, és később szeret összeölelkezve aludni, míg az elején el sem viselte... Ez nem azért van mert már jobban szeret, hanem hozzászokott...


Ez pont olyan, hogy mindig a jobb oldalamon szerrettem aludni, a balon el sem tudtam.. Erre csinaltatm plusz lyukat a jobb fülembe... Hónapokig nemtudtam emiatt azon a felemen aludni, azóta inkább a balon alszom...

2014. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha csak aludni nem szeret ölelkezve akkor normális. Nagyon jó együtt, de mi 16 év után sem tudunk így elaludni. Bár lefekvés után jó összebújni, de elalvás előtt mi hátat fordítunk egymásnak - így kényelmes.

Szerintem meg egyszerűen kérdezz rá.

36F

2014. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi nemhogy nem olelkezunk az agyban, de nem is alszunk egy szobaban. Ennek ellenere dul a szerelem, immar 9 eve. En kicsit horkolok, o pedig ejjeli bagoly es joval ejfel utan megy agyba, en meg koran kelek es amugy is dobalom magam alvas kozben. Probaltuk az egyutt alvast, de mind2en rosszul aludtunk es nyugosen ebredtunk. Amiota kulon alszunk, eszmeletlen jol telnek az ejjelek. Ez nem jelenti azt, hogy ne bujnank ossze amikor kedvunk tartja ;)


Szerintem a baratnod hozzad valo vonzodasat 1altalan nem tukrozi az alvas-pozicioja!

2014. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek ölelkezve aludni. Ráadásul sokat forgolódok, szükségem van egy kis távolságra a franciaágyon. Ennek ellenére 25 éve élek boldogan a párommal.
2014. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is elfordulunk egymástól. Háttal alszunk, nincs ebben semmi.
2014. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem tudtam összebujva aludni senkivel sem, egyszerűen kényelmetlen! Semmi jelentösége nincs! 29/ N
2014. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:

Szeretek én ölelkezni, de aludni nem tudok úgy, hogy össze vagyok tapadva valakivel, csak hason fekve, egyedül, kényelmesen tudok elaludni.

26F

2014. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudok összebújva aludni pedig én vagyok a nő, és a férjem ezt megértette. Nekem kényelmetlen, és nem tudok elaludni úgy. De ettől még a férjem a mindenem és szeretem. Bár beletelt annak idején jó fél évbe mire el mertem mondani. Féltem hogy megbántódik... de szerencsére megértette:) még sajnálta is hogy addig nem tudtam kialudni magam mellette:) Akkor megígértette velem ha van valami, akkor mindig rögtön mondjam el, mert mindent megért, csak ne titkolózzak:)


Nem jelent semmit, ha nem szeret összebújva aludni. Ettől még szeret, csak neki kényelmetlen.

2014. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!