Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok lányok tampont/betét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok lányok tampont/betétet cserélni a barátotoknál? Fiúk szerintetek nem gáz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 16:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést én is értettem, de valahogy nehezemre esik megérteni, milyen párkapcsolat az, ahol azon izgul valaki, hogy a pasija előtt bevallja, hogy menstruál.


Hogy mennyire nem gáz? Nemhogy a barátnőmmel szemben, de gimis koromban pl egy csaj haverommal jártam úgy, hogy nálam volt látogatóban, amikor váratlanul megjött neki, így én kerestem neki betétet anyám cuccai között. Na bumm. Egy nő ettől nő, el sem tudom képzelni azt a kretént, akinek ebben bármi ciki van...

2014. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!