Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mindig kritizálja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mindig kritizálja az alakomat. Nem olyan mint régen. Mi lett vele?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben mindig beszol valamit az alakomra. Pl. Ha rszek egy csokit akkor egybol beszol h en nem is akarok lefogyni meg h meg ducibb leszek, es h mennyivel jobb lenne ha jarnek kondiba vagy akkor legalabb otthon felulesezzek. Az teny h az utobbi idoben felszedtem egy ket kilot de akkor eddig miert voltam jo ? Lassan 2 eve vele vagyok.Olyan mintha mar nem tetszenek neki. Miert van ez ? Valaki volt hasonlo helyzetbe ?

18 eves lany vagyok ( 165 cm, 56 kg )



2014. jan. 28. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeket a túlsúlyosságra vonatkozó válaszokat, a kérdező nem túlsúlyos.

Normális kapcsolatban, normális súlynál pedig nem téma egy-két kiló plusz, vagy mínusz.

Itt két kilóról van szó, ami az adatok alapján még mindig nem túlsúly.

Aki ennyin fennakad, annak a fejében vannak komoly gondok.


Viszont itt láthatóan nem is ez a probléma, hanem az, hogy ő most teljesen életmódot akar váltani és szeretné, hogy a barátnője is vele tartson ebben, gondolom, teljesen beleélte magát.

Csak hát kényszeríteni senkit nem lehet, hogy ha mi változunk, márpedig ő is változzon velünk.

2014. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) igen eletmodot akar valtani de szerintem ez mar beteges..nem tudom mi lesz.. Remelem egy ido utan beleun ebbe es nem piszkal majd. Felek h van valaki mas neki vagy mar nem en kellek..
2014. jan. 28. 19:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz...mármint a helyzet. Szerintem nincs semmi baj a súlyoddal és nem hiszem, hogy annyira sokat hízhattál. Mi történt akkoriban, mikor elkezdte ezt? Arra kéne megtalálni a választ. Mindenesetre csak a pasi kedvéért ne kezdj el fogyózni. Egyik barátnőm csinálja ezt, eleve nem volt nagydarab soha, most meg olyan egészségtelenül vékony, (nem anorexiás szerencsére) de már semmit nem élvez az evésben, mindig ilyen bio- meg extraegészséges cuccokat eszik, abból is keveset és folyton fáradt és soha nincs megelégedve magával. Szóval szerintem nem éri meg, őt is próbáljuk meggyőzni. Az a pasi hibája, ha nem tud értékelni. Attól még sok másiknak ugyanúgy tetszeni fogsz, aki elfogad olyannak, aki vagy. Én mindenképp beszélnék a sráccal arról, hogy miért csinálja ezt és mi is az igazi gondja. Ha továbbra is kritizál, akkor tedd fel a kérdést: megéri?
2014. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem a súlyoddal van baj, kérdező, hanem a rózsaszín köddel. Az oszlott szét...
2014. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem szeret.
2014. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!