Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a párom, hogy olyan legyek mint a volt felesége?

Figyelt kérdés

Kb 160 centi vagyok és 46 kiló. Párom folyton nyaggat, hogy hízzak mert a volt felesége sokkal kövérebb volt mint én. (nem mondja a párom, de tudom hogy ez van a dologban)

Azt mondta, hogy gebe vagyok. Annyira megbántott, hogy eldöntöttem nem fekszem le vele soha többet.

Én fújom fel a dolgot?


2014. jan. 28. 19:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
51%

Jo fogas 40 eves elvalt ket gyerekes pasi .

Ennyire csunya vagy csak ilyet tudsz osszeszedni ?

Akkor hizzal hiszen igy szeretne

2014. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egymáshoz valók, ő a húsos nőket szereti, te pedig sovány típus vagy.

Ez olyan, hogy vagy elfogadja az ember, vagy nem. De mivel folyton nyaggat, ez arra utal, hogy nem fogadja el.

Az én exem is a vékonyabbakat szerette, erre velem hozta össze a sors, piszkált is eleget. A férjem pedig imádja a húsos nőket, soha egy szóval nem említette, hogy fogyjak le, sőőőt kihangsúlyozza, hogy mennyire gyönyörűnek tart.

2014. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%
Mi a fene fogott meg egy 40 éves pasiban amikor te még 25 vagy???? Érthetetlen... Ha még 30 körüli lenne az még talán... De ehhez így nem tudok hozzászólni...
2014. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nagyon jó képű.
2014. jan. 28. 21:10
 25/25 anonim ***** válasza:
Ne viccelj! Az egyetlen párkapcsolathoz sem elég, ha jóképű! Tanulj a hibádból!
2014. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!