Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha megtudnátok, hogy a barátnőtök régebben depressziós volt?

Figyelt kérdés
És vagdosta magát, van két heg, ami még nem múlt el, sőt, eléggé látszik, hazudni meg nem akarok. De már nem vagyok depressziós.
2014. jan. 5. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy.
2014. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha igazan szeret, akkor inkabb megprobal kedvesebb lenni veled, hogy nehogy eloforduljon megegyszer, bar en lany vagyok es ez csak az en velemenyem.
2014. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna, sokkal jobban odafigyelnék rá
2014. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, sőt megérteném eléggé.. nekem is voltak gondjaim.
2014. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne, mert volt egy lánybarátom aki megmutatta a combját és karját a hegek miatt. Mivel empatikus vagyok ezért megértem ha valaki vágja magát

21/F

2014. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha idősebb volt 15-nél amikor csinálta, akkor valószínűleg onnantól kicsit gyoggyantnak nézném és ha nem néz ki valami brutál jól, akkor lelépnék rövid távon. De ez csak az én véleményem, mielőtt kapom a piros kéz hullámokat. Az viszont becsülendő, hogy nem akarsz hazudni, viszont én a helyedben inkább füllentenék.
2014. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. A depresszió amúgy is a környezet miatt alakul ki.
2014. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na'h és... Én meg Tankcsapdás. :-)
2014. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen sokan végjék magukat?mert én is

26n

2014. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!