Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ha a párom betegesen féltékeny?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csald meg, legyen neki tuti alapja!
2014. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kb.
2014. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
magyarázd el neki,hogy ebben fog tönkremenni a kapcsolatotok ,mert ez lesz a vége tuti
2014. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz. Neki kell pszihológus segitségét kérnie.

Egyébként esélytelen.

2014. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában ez szokott lenni a vége, hogy a féltékenységgel bele van hajszolva a másik a félrelépésbe vagy a szakításba.
2014. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha leültetek megbeszélni, és nem tud rajta változtatni, akkor szakíts. Ebből lesz az később, hogy soha sehova nem mehetsz majd el, még a saját nemedbe tartozó barátaiddal sem, mert biztos úgy is megcsalod, mert összeszedsz valakit velük. Ha nem akarsz párkapcsolat helyett börtönben élni, akkor ennek mielőbb vess véget.


Ez persze csak akkor van így, ha te semmi okot nem szolgáltattál rá. :)

2014. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam erről beszélni szépen,csúnyán..de már azon vagyok hogy elég.Talán egy orvos tudna segiteni...
2014. jan. 30. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:

- Kire féltékenykedik? Mikor és miért?

- Akkor is ilyen volt, amikor összejött veled, vagy azóta változott valami?

- Hogyan jöttetek össze, nem csaltad mondjuk meg vele az előző pasid?

- Őt nem csalta meg az előző barátnője, vagy esetleg hagyta el egy másik fickóért?

- Nem történt köztetek valami, ami miatt ilyen komplexusos? A szex jó?

2014. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én elhagytam az expasimat. Betegesen féltékeny volt....nem sorolok fel mindent. Annyi a lényeg, hogy a vége az lett, hogy ő csalt meg engem, aztán mikor szakítani akartam ezért, felpofozott. Én visszaütöttem. Csúnyán összevesztünk, végül elhagytam. Mindezt 19-20 éves korom között kellett megtapasztalnom...


Régen volt. Azóta már férjhez mentem, de ha a férjem is ilyen féltékeny lett volna, tuti hogy nem megyek hozzá.


Szóval nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen párral nem lehet hosszútávon boldog kapcsolatot kialakítani, mert megkeseríti minden napodat. Lelkileg nagyon megviselt.

2014. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!