Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen aljas a sors és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen aljas a sors és az élet?

Figyelt kérdés
Hétfőn lett vége egy hihetetlenül jól alakuló kapcsolatomnak egy fantasztikus lánnyal. Fényévekkel távolabbi csillagokat is elhoztam volna neki a Földre ha ezen múlott volna a folytatás, de sajnos nem így lett. Közölte velem, hogy nincs folytatás. Azóta az életem egy nagy üres semmi. Hiába találkozom a barátaimmal és próbálom lekötni magam más programmal csak rá tudok gondolni. Ma este is sokadik napja ittasan tértem haza remélve, hogy sikerül elaludni de nem jött össze. Felléptem Facebookra és a napokkal ezelőtt frissített profilképe volt az főoldal legfrissebb hírei között úgy, hogy egyébként jóval frissebb postok is voltak alatta. Úgy érzem nem hagy megnyugodni és engedni a sors és az élet, ennek a képnek sem az oldal legelején kellett volna megjelennie, de itt volt előttem hosszú perceken át úgy, hogy valójában nem is kellett volna. Mitévő legyek ha nekem csak Ő kell és nem akarom elengedni és feladni. Nem vagyunk gyerekek, mindezt úgy írom hogy egy huszas éveim közepén járó egyetemista férfi vagyok mégis úgy érzem magam mint egy éretlen gyerek.
2014. jan. 31. 02:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Új punci törli a memóriádból a régit!
2014. jan. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem látod be hogy csak te rajongsz így ennyire érte, ő viszont érted nem. Te szeretheted bármennyire, ha nem heverte ki az előzőt, sosem fogod visszakapni ezt az érzést. Most még azt hiszed sokat vesztettél, de pár hónap múlva amikor te mégjobban szereted és ő meg téged még mindig nem, akkor is jó lett volna elválni? Örülj neki hogy most szakított amikor még nincs meg a kötődés.
2014. jan. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna... Kitartas!!! ;)
2014. jan. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előzőkkel.

Vagyis ha úgy érzed, hogy nem szeretett téged, akkor egyetértek.

De ha úgy érzed, hogy szeretett téged, akkor harcolj érte! Próbáld meg elhívni valahova. (találd ki, hogy hova, és hogy hívd el, hogy hátha el is jön)

Ha azt mondja, amit írtál, hogy "mégsem szeretne egy újabba belemenni mert mi lesz akkor ha ez sem sikerül. Ő nem akar újra csalódni mert így is nehéz időszaka volt pár hónapja, és ha valamiért a mi történetünk sem alakul jól valamiért azt ő nem éli túl", mondj neki valamit, amivel megnyugtatod, esetleg öleld át.

Én legalábbis megpróbálnám még egyszer, hátha mégis meg tudod menteni a kapcsolatot.

2014. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az élet sosem volt egyszerü én is sokszdor éreztem hogy a sors szivat ha éppen arra a férfire gondoltam megjelent a kozelben , mivel esélyünk se volt így elég rossz volt hogy mindig arra jàrt ahol én voltam . Ha sokat gondolsz valakire megjelenik , a te esetedben tehetsz róla mert csak beàllítàs kérdése, hogy ne mutassa.
2014. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Pretty_Fighter ***** válasza:

Ne harcolj érte,hát ha nem akar téged,akkor minek erőltetnéd rá magad?

Majd jön más...Eddig is megvoltál nélküle ,ezután is megleszel.

2014. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!