Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 2 találkozás nem túl kevés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 2 találkozás nem túl kevés?

Figyelt kérdés
Hello nem rég jöttünk össze kb 40 km re arrébb lakik a barátnőm. Eddig mindig itteni barátnőim voltak de ez most "távkapcsolat" persze közel lakik de hát suli miatt nem tudunk hét közbe 1 ütt lenni. Szerintetek elég? nem hidegülünk el egymástol így ha csak 7 végén találkozunk? 19/f Köszi előre is a válaszokat
2009. dec. 5. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis :)

szerintem nem kevés ez a heti 2 találkozás.. =)

én is távkapcsolatban élek, de mi sajnos nagyon ritkán tudunk találkozni.. szünetekben vagy max hétvégén de elég néha.. :S nehéznagyon ._.

ha szeretitek egymást a távolság nem választ el titeket! beszéljetek azért minden nap, msn telefon vagy ilyesmi :)

Sok sikert :) legyetek boldogok együtt sokáig :)

15/L

2009. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez rajtatok múlik hogy elég e. A barátnőmmel egy héten egyszer taliztunk és el tudtuk dönteni hogy összeköltözünk. Igaz én 27 vagyok, tehát nálam már ez aktuálisabb dolog volt, de ha hűségesek vagytok és mindkettőtöknek elég akkor lehet elég. Mondjuk emellett szerintem mindenképp előnyös lenne olyan lehetőség hogy mindennap tudjatok beszélgetni hosszabb ideig, pl. msn-en videobeszélgetés vagy egy kedvezményes telefonálási lehetőség, vagy ha időtök nem engedi is, legalább egy héten 4-5 alkalommal hosszabban beszélgessetek valamilyen módon.
2009. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy távkapcsolatban ennyit tudtok találkozni.

Bármit megadnék, ha hetente 2x találkozhatnék a barátommal. Mi csak 60 km-re lakunk egymástól, és mindketten olyan elfoglaltak vagyunk borzasztóan, ezért csak 2-3 hetente tudjuk együtt tölteni a hétvégéinket.

Hidd el, ez nagyon rossz nekünk.

Ezt azért írtam le, hogy lásd, neked milyen jóúgyhogy örülj neki. :)

2009. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak én is hetente kétszer találkozhatnék barátnőmmel, mi 280km-re lakunk egymástól és hónaponta találkozunk 2X-3X :(
2009. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy városban lakunk, és mi is hetente 2szer találkozunk. és néha kevésnek tűnik, de szerintem így jó. nem unjátok meg egymást:P
2009. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tőlem nem lakik messze a barátom kb 30km re de nagyon sokat dolgozik,mert üzletember, több munkahelye is van,az apukája beteg és ő ápolja és igy csak kéthetente látom 1x,ugyh a hetente 2x nem kevés.
2009. dec. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! jó tudni hogy másnál milyen helyzetek vannak ... Akinek 280 km re lakik a barátnője nem tudom hogy bírja én sose voltam híve a távkapcsolatnak de hát így alakult...:)
2009. dec. 6. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!