Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim sokszor viccelődik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim sokszor viccelődik az alakomon és beszólogat, hogy tudod, hogy nem szeretem a kövéreket, mert igénytelenek. Akkor miért van velem, ha ennyire nem jövök be neki? Mi ez az ellentmondás?

Figyelt kérdés
165 cm 60 kg vagyok.

2014. jan. 31. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
de igen, bunkó. és nem, nem mond ilyet a barátom, mert nem egy paraszt.
2014. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kidobtam volna már. Nincsen baj a súlyoddal , egyszerűen nem vagy piszkafa, inkább nő:)


Nekem több a feleslegem, 20 kiló. De a férjem 30 kiló plusszal ismert meg, és ha lesz erőm, és kedvem:) leadom a maradékot is. De soha egy bántó szót se mondott rám ez miatt. Ha mondott volna, megmondom neki hogy ha nem tetszik minek jött velem össze, és mutatnám merre van az ajtó. Lehet menni. Kész.


Ha fogyni is szeretnél esetleg, csak saját magadért tedd, ne másokért. Ha továbbra is piszkál, dobd ki, mert lelkileg nagyon meg fog viselni ez, tönkreteszi az önbizalmad.

2014. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Költőnő? ***** válasza:
100%

#10-es elírtam, nyilván nem voltam soha 160 :)

60 akart lenni :)))

2014. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha àllandóan ez lenne a téma megmondanàm keressen màst aki bejon neki, én is talàlok olyat akinek így is tetszem és ennyi
2014. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Figyelj lehet ezzel csak azt akarja sugallni,h nála jobba úgyse kapsz.
2014. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
165 cm 65Kg-mal sem lennél kövér.
2014. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az a kérdés, hogy téged is zavar-e a plötty. Ha igen, és szereted a párod akkor sportoljatok együtt! (Nyilván ős sem tökéletes...) Örülj neki, hogy téged szeretne csinosabban nem egy másikat!
2014. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a barátodat, szóval mondhatnám azt is ez egy bunkó, hogy beszél már a barátnőjével VAGY áh tudod, hogy szeret, meg hogy piszkálódik néha, de csak viccből hisz ilyen. Te kellene eldöntened.

Amúgy az én barátom is volt, hogy mondta, hogy kis husika, mert volt az oldalamon egy nagyon kicsi (160 cm, 47 kg).

Szóval te döntsd el, mi a válasz a kérdésedre. :)

2014. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!