Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok túllépni az exemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni az exemen, túl jó volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába ismerkedem, randizok mással, mindenkiben őt keresem.

Most így utólag látom, hogy soha nem lesz olyan, mint ő. Nagyon szeretett, mindig a kedvemben járt, pl simogatott fürdés közben, ilyesmik..

Nem hiszem, hogy lesz valaha még egy ilyen. Kb 3 hónapig úgy éreztem, túl léptem rajta, de ahogy keresgélek mindegyik srác olyan béna hozzá hozzá képest...


2014. jan. 31. 13:10
1 2 3
 11/30 HUN_Sector ***** válasza:

Nos, ha teljesen átlagost keresel, akkor jó hírem van, abból van a legtöbb. Ráadásul nőként a világon a legkönnyebb ismerkedni. Igaz, hogy sok idióta is rád akaszkodik, de ezek közül szűrni kell.

Persze az sem egy utolsó dolog, ha te is dekoratív vagy :)

2014. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Tévedsz sajnos... :(

Vagy mások az elképzeléseink az átlagosról:D Én egy kicsit csendesebb, visszahúzódóbb, átlagos kinézetű (nem páva), hűséges, kedves srácra gondolok.

Na ebből olyan kevés van.....

2014. jan. 31. 14:14
 13/30 A.R. ***** válasza:
Mióta vagytok külön? Mellesleg ez olyan béna duma, hogy újrakezdeni nem lehet. Adjatok magatoknak még egy esélyt csak tegyél érte.
2014. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

4 hónapja.

Ő nem akarja újrakezdeni, azt mondja, hogy nem tudna úgy szeretni, mint régen, nem érzi már, hogy én vagyok az igazi.. :(

2014. jan. 31. 14:25
 15/30 A.R. ***** válasza:
Hát sajnálom nagyon, én is így jártam csak nekem már 7 hónapja ennek és jobban vagyok. Pedig budapesti vagyok könnyen megy az ismerkedés de közben meg mégsem. :D
2014. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

:)

Nekem is könnyen megy.. neten.. :/ Mondjuk nem nagyon járok el sehova, szóval máshol nem is nagyon tudnék.


Mindegy, majd lesz jobb, bár most nagyon vágyom még utána.. Azt hittem túl vagyok rajta :(

2014. jan. 31. 14:35
 17/30 A kérdező kommentje:
Amúgy én tennék az újrakezdésért, a szakítás óta megváltoztam, beláttam a hibáimat.. Ő is.. Mégsem akarja újrakezdeni :(
2014. jan. 31. 14:36
 18/30 A.R. ***** válasza:
El kell menni és jól berugni :D Elfelejteni aztán meglátod könnyebb lesz.
2014. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Csak akárhányszor beszélgetek egy pasival, mindig látom, hogy mennyire nyomik és bénák az exhez képest :/
2014. jan. 31. 14:39
 20/30 A.R. ***** válasza:
Figyelj ha gondolod szívesen beszélgetek veled ha szeretnél. Meghallgatlak elmondhatod a bajaid és ha úgy van még lerészegedni is elmegyek veled. :D De ismerkedni semmiféleképpen. Most a munkának élek. :D
2014. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!