Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki elhagyja érted a párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elhagyja érted a párját, több mint valószínű, hogy veled is megteszi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 14:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
45%
Nagyon jó esélyed van rá. Az én példámból kiindulva mindenképpen. Adott volt egy lány, akivel 10 éve ismerkedtünk meg és mindig is közel álltunk egymáshoz. Amikor találkoztunk és olyan volt a helyzet, táncoltunk, csókolóztunk. Majd közben 7 évvel ezelőtt összeházasodott egy közös barátunkkal (külföldi srác) és 4 évvel ezelőtt egy nyári estén, amikor találkoztunk és az akkori férje külföldön volt, köztünk megtörtént, amit egy éjszakásnak szoktak hívni. Nyilván mondanom sem kell, nem csak egy éjszaka lett belőle, hanem azt még nagyon sok követte. Végül 1 évig a szeretője voltam, majd összejöttünk, összeköltöztünk és együtt éltünk 2 évig. Egy évvel ezelőtt, mialatt külföldön dolgozott a leányzó, összejött ismét egy újabb külföldi sráccal és megcsalt engem is. A lány mindig is ilyen volt, az elmúlt 15 évben kapcsolatból kapcsolatba ment és mindig megcsalással, egy percet sem volt egyedül. Nem vagyok büszke magamra, bár nem én kezdtem ki vele, de ez a kapcsolatunk elején kódolva volt, hogy rossz vége lesz, noha szerettem és mindent megadtam neki. Feleségül akartam venni, gyerekeket szerettem volna, ettől megijedt 32 évesen és szabadnak érezte magát külföldön és megcsalt. Így működik ez sajnos. Ebül szerzett jószág, ebül vész el. Avagy soha, de soha többet nem kezdünk olyan nővel, akinek van párja, mert ha Őt ott tudta hagyni, akkor engem is idővel ott fog. Tündérmesék nincsenek, ellenben ez a hippi típus létezik. Ha vele szeretnél lenni, akkor első körben szakítson a régivel, legyen kicsit egyedül, inkább többet, mint kevesebbet és utána, ha még mindig szeret, akkor gyertek össze. Fogadd meg jó tanácsomat, mert lehet Te leszel az az ember, aki kisegíted egy rosszul működő kapcsolatból, de a szerelem mindig tova száll egy idő után és egy szép napon csak a múlt maradsz majd. Veled is meg fogja tenni egy napon. Aki ezt egyszer képes megtenni, az legközelebb még könnyebben fog ismételni, de így van ez mindennel, minden csak elsőre nehéz.
2014. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11: azért az nem mindegy, hogy valaki elhagyja érted a párját, vagy pedig folyamatosan csalja veled...
2014. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én nem konkrét megcsalásra gondoltam. Ha megcsalná velem a párját, hogy nem tudok róla, soha nem jönnék vele össze, mert ez gerinctelenség. Tudatosan meg nem mennék bele egy "megcsalásdiba". Én úgy értettem, hogy a párjával együtt van, de aztán megismerkedik velem, majd x idővel később elhagyja értem, de nem csalja meg.
2014. jan. 31. 16:13
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
A #11-es jól megírta, én megértem a mondandóját. Kérdező! Ez egy ember típus, ha tetszik, ha nem. Addig nem ereszti el az ágat, amíg meg nem fogott egy másikat. Veled ugyanígy fog eljárni, nincs új a nap alatt. Társfüggő, ha úgy tetszik. Ha nem működik a kapcsolatotok, akkor is csak akkor lépne ki belőle, ha már biztosan megvan a következő, ergo egy percet sem akar egyedül maradni.
2014. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ááá dehogy!
2014. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van ahogy a 14-es válaszoló írja.
2014. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!