Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelei vannak ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy nő megcsal?

Figyelt kérdés
1,5 éve járunk a barátnőmmel, pár hete volt egy hetes ifjusági táborban. Elmondta, hogy volt ott egy külföldi srác aki udvarolt neki, de állítólag nem volt az esete . Én nem örültem ennek és ezt tudtára is adtam. Ő azt állítja, hogy elutasította a srácot és semmi nem történt, ezt én el is hiszem. Azóta előjött párszor a dolog vitatkoztunk miatta. Azmondja h az a srác megértette őt én meg nem pedig számomra nyilvánvaló, hogy csak meg akarta dugni. De mintha azóta megváltozot volna a viselkedése, csak azért szexelünk mert én szeretném, elutasítja az orális szexet(én csinálnám neki), sietteti a dolgot, nem akar hosszú előjátékot, csak túl akar rajta esni. Azt mondja nincs rá ideje. Ezek mellett egyre bunkóbb, türelmetlenebb. Nemtudom miért viselkedik így talán mégis történt köztükvalami vagy csak a stressz miatt lehet ilyen?
2009. dec. 5. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg a stressz miatt olyan veled. Ha azt mondja, hogy nem volt semmi és még mindig ezzel nyaggatod ne csodálkozz, hogy türelmetlen is ráadásul. Vegyél vissza a lendületből és hagyj neki teret. Ezzel a hozzá állással elveszíted.
2009. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek sok oka lehet.Te ismered.Beszélgess el vele komolyan,hogy mit is érez irántad.Próbálj meg egy ideig nem kezdeményezni sex-et,hogy ő kezdeményez e majd...
2009. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy csak a sok veszekedés hozza ki belőle :S Szerintem minnél előbb beszélj vele SZEMÉLYESEN és addig nyagasd míg el nem mondja mert nekem is volt h a barátnőm nem mondott el vmit nem volt nagy dolog de legalább kiszedtem belőle !
2009. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt szemtől szembe kérdezd meg tőle, és h azt mondja hogy nem csalt meg, akkor zárjátok le a témát és hidd el neki.
2009. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én elhiszem csak néha kétkedek mert nemértem a viselkedését
2009. dec. 6. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak a féltékenységed fog véget vetni.
2009. dec. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!